T. Wolffas apie Maxo ateitį: yra daugybė veiksnių priimant sprendimą (5)

T. Wolffas apie Maxo ateitį: yra daugybė veiksnių priimant sprendimą
logo Balandžio 22 d. 14:00, Mercedes-Benz Grand Prix Ltd nuotr.

Mercedes“ vadovas jau anksčiau sakė, jog Maxas Verstappenas yra laukiamas jo komandoje. Dabar austras dar kartą išgyrė pastarųjų trijų metų čempioną ir teigė, jog priimdamas sprendimą jis gali atsižvelgti į daugybę veiksnių, o ne tik pasirinkti greičiausią automobilį.

„Yra labai daug veiksnių, kurie vaidina svarbų vaidmenį, kai vairuotojas renkasi komandą. Akivaizdu, jog žiūrint tiesiog iš racionaliausio taško galima sakyti, jog tai yra greičiausias automobilis, kurį vairuoja greičiausias vairuotojas. Tačiau nemanau, kad tai yra vienintelė priežastis, dėl ko lieki ten, kur esi.

Manau, kad paprastam žmogui tai gali būti vienintelė priežastis priimant sprendimą, tačiau tuo pačiu kitiems žmonėms gali būti ir daugiau gelmių ir jie priimdami sprendimą atsižvelgs į daugiau faktorių. Manau, kad Maxas yra būtent toks. Ar šiuo atžvilgiu mes sugebėsime jį įtikinti? Nemanau, kad tai įtikinimo klausimas.

Manau, kad Maxas automobilių lenktynes išmano geriau nei bet kas kitas. Jis priims sprendimus, kurie, jo manymu, bus jam naudingi. Manau, kad svarbūs keli veiksniai, o jis bus tas kuris sukels dar keletą domino efektų. Visi laukia kokį sprendimą jis priims.

Kai esi komandos vadovas, turi pokalbių su daugybe vairuotojų, kurie ieško naujų galimybių. Kalbant apie pokalbius su Maxu, galiu pasakyti, kad dar nesame tokiame derybų taške, kad galėtume aptarti metus kuriais jis prisijungtų prie mūsų.

Pats būdamas Maxo vietoje 2025-ais likčiau „Red Bull“, tačiau aš nesu Maxas. Tai greičiausias bolidas, bet yra kitų veiksnių. Bendrai nemanau, kad jam ir jo komandai turime kažką parduoti. Viską nulems jų pačių jauseną apie tai, kur jie gali turėti geriausią ateitį atsižvelgiant į daugybę faktorių.

Manau, kad kalbant apie 2026-uosius esame geroje padėtyje. Esame užsibrėžę ambicingus tikslus susijusius su jėgos agregatais, akumuliatoriais, degalais. Manau, kad jeigu sugebėsime pagaminti padorią važiuoklę, Maxui tai bus geras pasiūlymas. Tačiau ką gali žinoti?

Tiesa sakant, aš tikrai nemoku parduoti. Manau, kad viskas priklauso nuo faktų. Pervertinti ką nors, kad ką nors pritrauktum, nėra tinkamiausias būdas. Mes vystomės, esame išsikėlę ambicingus tikslus, kurie, mūsų manymu, yra būtini norint pasiekti aukštą rezultatą. Tačiau tai yra faktai iš dabartinio supratimo prizmės. O kaip bus pamatysime“, - kalbėjo T. Wolffas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Klepsidra
IP: f493dd1 | 04/22 14:32 Atsakyti
Christian Horner says Toto Wolff should focus on “other elements” and not Max Verstappen:
“Mercedes are the third team behind their customers at the moment so I would think his [Wolff’s] time would be better spent perhaps focusing on the team rather than the driver market.”
“I don’t think Toto’s problems are his drivers; I think he’s probably got other elements that he needs to be focusing on rather than focusing on drivers that are unavaila***.”
rasytojelis
IP: 85f0e13 | 04/22 18:04 Atsakyti
Nu
04/22 15:49

Visiška nesąmonė iš Hornerio. Tokiam vardui, tokiai komandai kaip ... skaityti daugiau

Maxas į mb geriausiu atveju atsisėstų kokiais 2027-2028, nes jei mb sukurs bombą, tai hamis nebūtų bėgės, matyt stebuklų gali ir nebūt, o gal ir bus kas ten žino....
Skeptikas
IP: c4d6e8c | 04/22 19:42 Atsakyti
1:0 Christiano naudai, britiškai subtiliai
A
IP: 8e8c45e | 04/22 19:50 Atsakyti
Daugiau sansu, kad MV eitu i AM nei i MB. Vien del Hondos
Nu
IP: 2baf87d | 04/22 15:49 Atsakyti
Klepsidra
04/22 14:32

Christian Horner says Toto Wolff should focus on “other elements” ... skaityti daugiau

Visiška nesąmonė iš Hornerio. Tokiam vardui, tokiai komandai kaip Mercedes svarbu turi būti ir pilotai, ir bolidas tuo pačiu metu. Plius žinant kas vairuos tavo bolidą, galima kurti/apdirbineti jį apie būtent esamus vairuotojus. Taip šiais laikais daug lemia būtent bolido pajėgumas, bet net turint super bolidą, nebūtinai jis laimės, jei ji vairuos netinkamas vairuotojas, labai abejoju kad Perezo ir kokio nors Tsunodos duetas taip dominuotų su RedBull bolidu dabar, jei apskritai būtų priekyje.

Ir dabar bent mano (manau ir daugelio kitų) tartum svajonė, kad jau kitąmet Maxas atsisėstu į Mercedes, o Sainzas, ar koks nors Tsunoda atsisėstu į RedBull, manau gautųsi neįtikėtinai įdomus sezonas ir pamatytumem kiek tas bolidas buvo geras ir kiek Maxas yra geras, nei tuo, nei tuo aš neabejoju, bet būtų labai įdomu.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1504
2. mantioras 1504
3. Tadas Misevičius 1499
4. Giriby 1482
5. Tadux15 1472