T. Wolffas: aš nenustebau Sebastiano sprendimu (24)

T. Wolffas: aš nenustebau Sebastiano sprendimu
logo 2020 Gegužės 21 d. 10:12, Daimler

Toto Wolffas jau yra kalbėjęs apie Sebastiano Vettelio sprendimą išeiti iš „Ferrari“, bet kartu leido suprasti, jog „Mercedes“ prioritetas yra bendradarbiavimo pratęsimas su dabartiniais pilotais. Naujame interviu ESPN Wolffas pažymėjo, kad jam  nebuvo siurprizu vokiečių lenktynininko pasitraukimas iš italų ekipos.

Toto Wolffas: „MÅ«sų santykiai su Sebastianu yra draugiški ir aš nesu labai nustebęs jo sprendimu. Manau, kad visi mate jo santykius su komanda. Sebastianas – puikus vaikinas, vienas iš pagrindinių veikėjų „Formulėje-1“ per pastarąjį dešimtmetį. Jis iškovojo keturis čempiono titulus su „Red Bull“.

Jis yra nusivylęs, jog jo svajonė „Ferrari“ komandoje nebuvo įgyvendinta. Bet nereikia pamiršti, kad šiemet mÅ«sų laukia beveik pilnas sezonas ir Danielis Ricciardo „Renault“ ir Carlosas Sainzas „McLaren“ bei Sebastianas Vettelis „Ferrari“ komandose pamatys visas dabartinių jų komandų bolidų naujienas ir jiems šiemet teks vaidinti savo vaidmenį kovose su konkurentais. Turint galvoje visus šiuos faktorius, sprendimai dėl kontraktų ir buvo priimti anksčiau nei juos priimčiau aš. Tačiau į visa tai įdomu stebėti iš šalies – gali bÅ«ti, kad net yra iš ko pasimokyti“.

Priverstinės pauzės pasaulio čempionate metu komandų vadovai svarstė biudžetų apribojimus ir atidėjo perėjimą prie naujojo reglamento iki 2022 metų, T. Wolffo žodžiais tariant, per metus, praleistus „Formulėje-1“, jis dar nebuvo susidÅ«ręs su tokiais aktyviais politiniais žaidimais kaip per paskutinius kelis mėnesius.

„Formulėje-1“ aš esu nuo 2009 metų, kai pradėjau bendradarbiauti su „Williams“ ir per tuo metus nemačiau tiek oportunizmo bei manipuliacijų, - sakė „Mercedes“ komandos vadovas. – Kai kurie mÅ«sų sporto aspektai kelia man daug klausimų ir retsykiais sporto reikalai nueina į antrą planą.

Aš daug ką sužinojau apie skirtingus žmones, nors man ir taip buvo aišku, jog „Formulė-1“ yra politika ir visi stengiasi naudos sau. Paskutiniai šeši mėnesiai buvo labiausiai įtempti politine prasme per visą tą laiką, kiek aš dirbu pasaulio čempionate.

Džiaugiuosi, kad paskutiniu metu man neteko bendrauti su kai kuriais žmonėmis. Iš kitos pusės, mes matėme tuos, kuriems buvo labai svarbu išsakyti savo pozicijas panaudojant tam spaudą. Kodėl mums visiems patinka „Formulė-1“? Dėl to, kad čia reikšmę turi tik parodyti rezultatai. Kai šviesoforai užges, visa ši nesąmonė baigsis ir visi šie interviu bei komentarai neturės jokios reikšmės“.


Gauti el. paštu naujienas

Komentarai (24)
F666
| 05/22 09:44 Atsakyti
o, ir didziausias kretinas atslinko paloti : )))
kart
| 05/21 19:28 Atsakyti
iXsas
05/21 14:22

Vyko derybos dviem frontais. Be to, kalbėti apie ateitį ir pasirašyti kontraktą. Du skirtingi dalykai. Naturalu, kad komandos turį ir planą B. Jei nebūtų susitarę su Carlosu, gal Sebas ir 2021 tuŗėtų Ferraryje vietą.

Problema, kad kontrakto sutartis baigiasi sezono gale, kada sprendimai turi būti priimti tarpsezonyje ir užtvirtinti įpusėjus sezonui. Niekas su pilotais nepradeda vesti derybų tada, kai jau spaudžia terminai.
Kašyje, futo*** vyksta tas pats. Jeigu jau žino, kad gale sezono neteks vieno ar kito žaidėjo, tai dar sezono eigoje, sudaromas susitarimas su naujokais.
Klepsidra
| 05/21 16:48 Atsakyti
F666
05/21 14:55

nesakykit nesakyki, ebvi taikliai uztrolino visa aldonio kretinu armija : )))

au au pavejui
egiduxx
| 05/21 16:21 Atsakyti
Svarbiausia, kad jie tarpusavį klikina tą heitą ir klikina 100% tie kurie kitus heiteriais vadina. 😀
F666
| 05/21 14:55 Atsakyti
nesakykit nesakyki, ebvi taikliai uztrolino visa aldonio kretinu armija : )))
iXsas
| 05/21 14:22 Atsakyti
kart
05/21 12:28

Binotto dar tą pačią žiemą per interviu sakė, kad kalbos su Vetteliu apie ateitį jau seniai vyksta. Kokių dar įrodymų reikia?

Vyko derybos dviem frontais. Be to, kalbėti apie ateitį ir pasirašyti kontraktą. Du skirtingi dalykai. Naturalu, kad komandos turį ir planą B. Jei nebūtų susitarę su Carlosu, gal Sebas ir 2021 tuŗėtų Ferraryje vietą.
1_Protyngas
| 05/21 14:12 Atsakyti
Dėl corona krizės yra kaltas Shunis, nes čia yra karma už Bernio padovanotus sintetinius titulus. Ir karma už tai, kad Denisas iš Alonso atėmė titulus 2007, o Domenikalis 2010....
evbi
| 05/21 14:06 Atsakyti
Skirmantas_M
05/21 12:48

Kažkaip tikrai sorry, bet jei tokios šnekos anksčiau atrodė einamos, palaikomos ir t.t., dabar atrodo jau kiek apgailėtinai :)) Tikrai kažkoks nostalgijos ar ko čia apsireiškimas.

O kur 1-Protingas?

1_Protingas kitų nicku lyg buvo parašęs, kad uzbanintas yra. Adminai daug prarado komentarų skiltyje, tokia nieksybe padarę ;)
Accadia
| 05/21 13:47 Atsakyti
Chebra, negi vietos pritrūkote. Juk kaip šaukiate, taip ir atsiliepia. Va ir diskusija.

F1 patinka ne dėl kritikos vienas kitam, o tai, kad svarbiausia - galutinis rezultatas ir kad anksčiau ar vėliau suklysta visi, įskaitant komentuotojus, ekspertus, vairuotojus, vadovus ir žurnalistus. Nes visada yra nežinomųjų. Tai taip ir vertinkime tuos pasisakymus - ne kaip faktą, o nuomonę. "Svajoti nedraudžiama".

Ir su kuo Toto nenori bendrauti? Å itas pralinksmino.
evbi
| 05/21 13:27 Atsakyti
Žiūriu, čia kai kuriuos tryda pagavo vos Alonso paminėjus ir net nepagavus kampo, kokiu tikslu jis paminetas ir kam tai skirta. Teks atsargiau minėt... O jei žmonės kokiam trūlike perskaitę sėdi ir iki WC nespės....
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas