T. Wolffas: G. Russellas laikomas „įdomiu kandidatu“

T. Wolffas: G. Russellas laikomas „įdomiu kandidatu“
logo 2021 Liepos 07 d. 20:10, Williams

„Mercedes“ vadovas Toto Wolffas, kalbėdamas apie pilotus bei jų ateitį teigė, kad Lewisas Hamiltonas vieną iš pretendentų į laisvą vietą ekipoje George‘ą Russellą laiko „įdomiu kandidatu“.

Praėjusią savaitę buvo oficialiai paskelbta, kad minėtoji komanda pasirašė naują sutartį su L. Hamiltonu. Liko išsiaiškinti kas taps antruoju komandos pilotu. Ne paslaptis, kad komanda rinksis tarp dabartinio savo piloto Valtteri Botto ir „Mercedes“ programos nario, „Williams“ lenktynininko, G. Russello.

„Visų svarbiausia, kad mums pavyko pasirašyti sutartį su Lewisu. O per artimiausias kelias lenktynes turėsime pagalvoti apie tai, ką darysime su kita laisva vieta. Visada buvau atviras su Valtteri ir George‘u. Taip bus ir toliau“, - kalbėjo T. Wolffas.

L. Hamiltonas ne kartą yra teigiamai atsiliepęs apie V. Bottą ir ne taip seniai teigė nematantis priežasties keisti dabartinės pilotų poros.

Užkulisiuose kalbama, kad L. Hamiltonas turi svarų žodį sprendžiant kas taps jo komandos draugu. Tačiau T. Wolffas tai neigia.

„Ne, taip nėra. Lewisas yra komandos dalis, todėl mes su juo daug ką aptariame. Bet tą patį darome ir su Valtteri. Aš paklausiau jo, ar nieko tokio, jei paskelbsime apie naują sutartį su Lewisu ir jis tiesiog atsakė : „Man tai nerūpi“. Tad viskas pas mus atvira.“

„Taip, Lewisas sutaria su Valtteri. Tačiau tuo pačiu į George‘ą žiūri kaip į įdomų kandidatą. Tad sprendžiant kas taps antruoju mūsų pilotu, jis išlieka neutralus.“

Lewisas Hamiltonas
Pilotas: Lewisas Hamiltonas 2023 sezono taškai: 44
Komanda: Mercedes Amžius: 38 m.
Plačiau
George‘as Russellas
Pilotas: George‘as Russellas 2023 sezono taškai:
Komanda: Mercedes Amžius: 25 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Ayrtons 407
2. tevez 403
3. Tomas Gaida 395
4. pofke261 393
5. kylius1978 392