T. Wolffas ir Z. Brownas: 2022 m. bolidai nuo pristatyto prototipo skirsis minimaliai (3)

T. Wolffas ir Z. Brownas: 2022 m. bolidai nuo pristatyto prototipo skirsis minimaliai
logo Liepos 27 d. 21:13, F-1

F-1 komandų vadovų teigimu, naivu tikėtis, kad 2022 m. bolidai kardinaliai skirsis nuo automobilio prototipo, kuris buvo pristatytas prieš beveik dvi savaites Silverstouno trasoje.

Anot „Mercedes“ vadovo Toto Wolffo ir „McLaren Racing“ vadovo Zako Browno, kalbant apie automobilių išvaizdą, bolidų išdažymai toliau išliks pagrindiniu ir labiausiai pastebimu skirtumu.

Silverstouno trasoje buvo pristatytas 2022 m. bolido prototipas. Jis išsiskyrė paprasta aerodinamika bei 18 colių ratais. Kitais metais vėl bus grįžta prie „žemės efekto“ - bolido dugne esančių aerodinaminių tunelių, kurie pasirÅ«pins prispaudžiamąja jėga.

Bet dėl griežto naujojo reglamento, naivu tikėtis didelių skirtumų tarp komandų bolidų.

„Manau, kad skirtumai bus nežymÅ«s. Naujasis reglamentas yra toks griežtas, jog išvaizdos skirtumai tarp bolidų bus minimalÅ«s“, - kalbėjo T. Wolffas.

„Jie atrodo tarsi retro stiliaus. PanašÅ«s į „IndyCar“ bolidus, kuriais buvo lenktyniaujama praėjusiame amžiuje. Tokių bolidų yra ne vienas Zako garaže.“

Tuo tarpu pats Z. Brownas, kurio Covid-19 testas buvo teigiamas, negalėjo dalyvauti 2022 m. prototipo pristatyme. Tačiau amerikietis antrino T. Woffui teigdamas, kad tikėtis didelių pokyčių kitais metais yra naivu.

„Nemanau, kad bolidai radikaliai skirsis, nes visi kuriame automobilius vadovaudamiesi labai griežtu reglamentu. Mačiau kaip atrodo mÅ«sų bolidas. Jis skiriasi subtiliai“, - sakė Z. Brownas.

„Tai, ką jie parodė Silverstoune yra puiki reprezentacija to, ką kitais metais žmonės matys stovėdami 50 pėdų atstumu nuo bolidų. Kaip ir su visais kitais F-1 bolidais, tik analizuodamas detales pamatai skirtumus.“

„Man neteko gyvai matyti 2022 m. bolido prototipo, tik jo nuotraukas. Tikiuosi, jog bus pasiekti iškelti tikslai ir kitais metais pamatysime daugiau artimos kovos tarp lenktynininkų.“


Komentarai (3)
F1 Fanas
IP: d5d8a12 | 07/29 21:09 Atsakyti
Nieko baisaus :) Nebus tokio košmaro kai 2009 metų Sausį po internetą paplito BMW SAUBER nuotrauka. Atrodė kaip F3 su F1 spalvom... baisu buvo ... Ar pamenat kas dar tą įvykį? vis nuotrauka dar galvoje ta :)
Alienzoo
IP: bf3988a | 07/28 11:36 Atsakyti
Tipo dabar per 50 pėdų labai pamatytum skirtumus, jei visi būtų vienodai nudažyti...
deivec
IP: 1353dd0 | 07/28 08:32 Atsakyti
tai skirtumai visada buna tik isoreje ?
fanams reikalingi skirtumai ar kova trasoje ?
cia kaip fanams reikalingos labai greitos masinos :D greitas traukinukas...
kam tas BS
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas