T. Wolffas įsigijo „Aston Martin“ akcijų (3)

T. Wolffas įsigijo „Aston Martin“ akcijų
logo Balandžio 18 d. 11:17, Daimler

Mercedes“ komandos vadovas Toto Wolffas įsigijo britų automobilių gamintojo „Aston Martin“ akcijų.

Kaip jau buvo skelbta anksčiau, naujuoju „Aston Martin“ savininku ne taip seniai tapo Lawrence‘as Strollas. Pastarasis palaiko gerus ryšius su T. Wolffu, o jam priklausanti „Racing Point“ komanda naudoja „Mercedes“ jėgaines.

Žiniasklaidoje ne kartą buvo pasirodę gandai, kad T. Wolffas gali pereiti į kito automobilių gamintojo gretas ir galbūt tapti jo vadovu, tačiau austras tokias kalbas visada neigė.

Šiuo metu „Aston Martin“ remia „Red Bull“ komandą. Tad T. Wolffo sprendimas įsigyti automobilio gamintojo akcijų galėtų pasirodyti neįprastas. Bet „Daimler“, kuriai priklauso „Mercedes“, jau seniai yra „Aston Martin“ akcininkė, tad šiuo atveju nebus jokio interesų konflikto.

„Daimler“ 5 proc. gamintojo akcijų įsigijo 2013 metais ir tuo pačiu sutiko tiekti variklius bei elektronikos komponentus. „Daimler“ dabar yra didžiausias „Aston Martin“ tiekėjas bei turi veto teisę, kuria gali pasinaudoti priimant sprendimus dėl investuotojų.

Teigiama, kad T. Wolffas tapo vienu iš tų investuotojų, kuris įsigijo 4,77 proc. akcijų.


Komentarai (3)
Black_Death
| Balandžio 18 d. 23:51
Manau po vasaros pertraukos atsistatydins iš MB, pabus pertraukoje ir žiema bus pristatytas Aston Stroll Racing komandoje.
poslusis
| Balandžio 18 d. 13:14
dbr dar labiau kalbos paastres apie perejima
RBR
| Balandžio 18 d. 12:07
Akcijos atrodo dabar jų dugne. Tai verslininkas Wolfas negalėjo tuo nepasinaudoti. O ir kelius po truputi tiesia, jei Mercedes nuspręstų išeiti iš F1. Tada jokių kliūčių pereiti į AstonMartin nebutu
×

F-1.lt pulsas