T. Wolffas: koncentruojamės į jaunimą ir tą pasakėme Sainzui (15)

T. Wolffas: koncentruojamės į jaunimą ir tą pasakėme Sainzui
logo Birželio 08 d. 16:55, Mercedes-Benz Grand Prix Ltd nuotr.

„Mercedes“ vis dar nėra pasirinkusi piloto, kuris po sezono pakeis išvykstantį Lewisą Hamiltoną. Ilgą laiką buvo spėjama, jog į „sidabrinių strėlių“ gretas atvyks Carlosas Sainzas, tačiau dabar tai atrodo praktiškai nerealu.

Pagrindinis kandidatas gauti vietą „Mercedes“ šiuo metu yra jaunasis Andrea Kimi Antonelli. Apie šį sportininką „Mercedes“ vadovas Toto Wolffas visuomet kalbėjo kiek dviprasmiškai, tačiau paskutinis austro pareiškimas ir vėl pakėlė italo akcijas.

„Mes norime susikoncentruoti ties Kimi. Tai yra mūsų ateitis. Mes turime orientuotis į jaunus vairuotojus. Mes norime įsipareigoti būtent jauniems vairuotojams ir tą pasakėme Carlosui“, - „Sky Germany“ sakė T. Wolffas.

Primename, jog C. Sainzas šiuo metu itin aktyviai siejamas su „Williams“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Aivaras1
IP: 81e968b | 06/08 17:43 Atsakyti
is kitos puses tai galima butu traktuoti kaip, nepyk carlosai, bet tik 1m kontraktas, kol antoneli apsils kojas, o nuo 2026m jaunimas. kas sainzui galbut netinka. nes jei butu viskas nuspresta, kad ses antoneli, nera prasmes nei merc nei sainz cia kazko gaisti. todel greiciausia dabar kamuolys saizno rankose - 1m merc arba ilgameciai wiliams ir audi.
egis013
IP: d95347c | 06/08 17:44 Atsakyti
nuo kada mersedes orentuojasi į jaunimą ? nebent mersus pradėjo pirkti jauni kripto milijonieriai.
kart
IP: ff4c1cb | 06/08 19:15 Atsakyti
Aivaras1
06/08 17:43

is kitos puses tai galima butu traktuoti kaip, nepyk carlosai, bet tik... skaityti daugiau

Ar tokiu atveju tikrai reikia to Sainzo Mersams jeigu daugiau metams neduoda? Ką jie iš tokio pasirašymo laimi? Metams su tais pačiais Riccardo ar Oconu papigiai surizikuot gali.
kart
IP: ff4c1cb | 06/08 19:47 Atsakyti
Aivaras1
06/08 19:30

as surasciau tik viena logiska paaiskinima - duoti antoneliui dar metu... skaityti daugiau

Apie kokį tu lygį kalbi piloto, kuris tik sezonui Mersams reikalingas? Kokio velnio ten Sainzui permokėt? Aš sutinku, kad visada visi siekia maksimaliai naudingiausio dealo, bet šiuo atveju nematau reikalo permokėt už pilotą, kurį išmesi po sezono lyg niekur nieko. Sutiktų Sainzas važiuot už sriubos lėkšę, tai čia done deal, bet taip akivaizdu, kad nebus, nes Sainzas save vertina geriau ir jam po tokio pasirašymo labai daug durų užsidaro.

Tai arba sodina Antonelį jau kitą sezoną arba renkasi iš atliekų, kurios liks po visų kitų pasirašymų. O kas čia iš viso to lieka be Riccardo ir Ocono? Botas?
Aivaras1
IP: 81e968b | 06/08 19:30 Atsakyti
kart
06/08 19:15

Ar tokiu atveju tikrai reikia to Sainzo Mersams jeigu daugiau metams n... skaityti daugiau

as surasciau tik viena logiska paaiskinima - duoti antoneliui dar metus laiko pabresti. o del ricardo, tai susitarkim, kad tu to nesakei. del ocono visgi manau mersams ne lygis. trumpiau - siai dienai laisvu geresniu uz sainz nera, todel arba jis metams arba antoneli "is laivo i baliu" kaip ten sako. nors greiciausia, jokiu cia metiniu sainzui nieks nesiule. pasvarste ir nusprende surizikuot su jaunuoliu. as manau nieko nepraras, nes yra ruselas, kuris netycia sukonstravus kazka kitiems metams, gal is istemptu.
Aivaras1
IP: 81e968b | 06/08 20:36 Atsakyti
kart
06/08 19:47

Apie kokį tu lygį kalbi piloto, kuris tik sezonui Mersams reikalinga... skaityti daugiau

as nemanau, kad tas "permoket" tokiai komandai kazkoks faktorius. kaip sakiau, geriausia is prieinamu. bet tas metams is viso gal nera svarstytinas variantas. cia gi as tik spelioju. nes visai neaisku ko ten tempti guma, jei viskas taip aisku.
Nu
IP: 81c4a2e | 06/08 21:29 Atsakyti
kart
06/08 19:47

Apie kokį tu lygį kalbi piloto, kuris tik sezonui Mersams reikalinga... skaityti daugiau

Tai net nebūtinai Sainza po metų paleistų, jei netyčia Mercedes jau kitamet atsigauna ir pradeda beveik kiekvienose lenktynėse į podiumus pretenduoti, o Sainzas dažniausiai lenktu Russella, nemanau kad ispanas negautų pasiūlymo ir naujam reglamentui pas juos. Taip, scenarijus sudėtingas, bet tikrai įmanomas. Mercedes vieno dalyko netrūksta, tai pinigėlių, tad manau jei kitąmet jie nenori jaunuolio bolide, reikia bet kokiais būdais imti Sainza.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621