T. Wolffas: „Mercedes“ nesvarsto F. Alonso kandidatūros (130)

T. Wolffas: „Mercedes“ nesvarsto F. Alonso kandidatūros
logo 2019 Rugpjūčio 20 d. 20:05, McLaren

„Mercedes“ vadovas Toto Wolffas teigiamai atsiliepė apie Fernando Alonso, bet pridūrė, kad komanda nesvarsto ispano kandidatūros.

Ekipa iki šiol nėra galutinai apsisprendusi kas kitais metais taps antruoju pilotu. Renkamasi tarp Valtteri Botto ir Estebano Ocono. Žinoma, kai kalbama apie sportininkus, neturinčius sutarties kitiems metams, prisimenamas ir F. Alonso. Jei ispanas ir nuspręstų grįžti į F-1, panašu, kad jis tikrai neatsidurs „Mercedes“ komandoje.

„Fernando be jokios abejonės yra vienas geriausių ir stipriausių pilotų. Bet po to, kai jis paskutinį kartą atstovavo „Ferrari“ komandai, jam neteko pilotuoti konkurencingo bolido“, - duodamas interviu italų leidiniui „La Gazzetta dello Sport“ sakė T. Wolffas.

„Dėl įvairių aplinkybių stipriausios komandos jau turi savo „alfa“ pilotus. Kartais nepakanka būti vien tik greitu pilotu, reikia ir tinkamų aplinkybių. „Mercedes“ nesvarsto Fernando kandidatūros, nes nenorime, kad pasikartotų situacijos kuomet Fernando ir Lewisas atstovavo „McLaren“ ekipai.“

Bet paklaustas, ar pasibaigus kitų metų sezonui prie komandos galėtų prisijungti dabartinis „Red Bull“ pilotas Maxas Verstappenas, T. Wolffas atsakė trumpai: „Po 2020 m. sezono viskas įmanoma.“


Komentarai (130)
Rain Man
| 08/21 18:29 Atsakyti
Uoj tu mūsų kosmonaute :* man ir nereikia, kad tu manęs klausytum :) Matai aš išdėsčiau faktus, kuriuos ne aš sugalvojau (o kompetentingi asmenys), o tu neturėdamas kaip atsikirsti, lendi į asmeniškumus :) Blogas tu troliukas esi :) va pvz xuilo yra geras trolis, nes nemažai milijonų žmonių juo tiki, o tu esi blogas trolis, nes sukeli tik pyktį ir nei vienas čia esantis netiki nei vienu tavo iškraipytu ir išsigalvotu faktu. Arba tu tiesiog esi gudrius troliukas ir už clickbaitus ir atsakomuosius komentarus gauni pinigėlį-kitą ;)
P.S Nuo 1999 kai pradėjau žiūrėti F-1 sergu už Mclaren, o Alonso heiteriu taip pat nesu. Jis puikus pilotas su šlykščiu charakteriu, bet kaip specialistas jis nuostabus. Vat ko heiteriu esu tai tavo ir tavo sektanto-draugo atžvilgiu :) Ne dėl asmeniškumų, bet būtent dėl iškraipytų ir išgalvotų faktų norint sukelti konfliktą (ar pasidaryti pinigėlių).
P.S.S Visiems šio saito vartotojams patariu šitą veikėją ignoruoti ir jo nekokybiški faktai kaip man dingtų. Senesni vartotojai atsimena tokį Žiūrovas f-1, kuris nervindavo savo kvailais komentarais, bei sulaukdavo daug Clickbaitų(bet niekada neatrašydavo į jam adresuotą kritiką). Ir tas projektukas kaip man užsibaigė (ir nebesugrįžta), kai žmonės tiesiog pradėjo jį ignoruoti ;)
Rokas1 logo rėmėjas
| 08/20 23:36 Atsakyti
Klepsidra
08/20 20:23

Mes komandoje turime n kartu titula iskovojusi baili, kuris, po to, kai dar ir su rosbergu apsilochino, bijo stipriu komandos draugu. Dar kazkas po to svaigsta, kad Verstappenas ateis

Tai sakai po to, kai pirmais savo metais sporte įveikė Alonsą, Hamis bijovl vėl su juo kovot, nors į tą laiką laimėjo realiai 6 čempus, pagerino beveik visus rekordus, 2 kartus įveikė Buttoną ir berods 4 kartus įveikė Rosbergą? Bičas, kuris važiavo vienoj komandoj su 3 čempionais bailys? Ir kuo jis su Nico apsilochino, gal tas gedimas kuris čempą kainavo dėl Lewis kaltės buvo?
F666
| 08/20 21:15 Atsakyti
tai kad jis dakara uzkariaut varo, zmones kalba, kad kietesnis uz vanaga
Rokas1 logo rėmėjas
| 08/20 23:49 Atsakyti
YZF
08/20 23:43

Hamiltono pajegumas, kaip piloto, praktiskai isliko toks pats nuo Mclaren laiku. Bet 2009-2012m kazkodel apie ji, kaip super duper heroju, nelabai kas kalbejo. O dabar jau ziurek kiek cia tu titulu ir rekordu, jau neva staiga jis pasidare greitesnis. Jis isliko toks pats, koks ir tada buvo, tik Mersas jam tas pergales visas dave. Butu pasilikes Mclarene, butu eilinis Buttonas ar koks Raikonenas. Ir tiek ziniu.

Kaip tai nekalbėjo? Nuo 2007 visais metais apie jį kalbėdavo kaip apie TOP pilotą, kurio tik mašina lėta. Ir per tuos metus dažnai kalbama buvo, kad laimi jis vienas kitas lenktynes su toli gražu ne geriausia mašina. O be tinkamos mašinos kiekvienas čempionas būtų niekas. Jei ne Renault Alonso be titulų sėdėtų, jei ne RBR Vettelis titulų nematytų. Tas pats su Buttonu ir Raikinu, Hakinenu ir t.t. Čia tas argumentas, kad mašina pergales davė yra durniausias dalykas šitam sporte, juolab kalbant apie Hamį, kuris kasmet daugiau ar mažiau deliverino
YZF
| 08/22 10:50 Atsakyti
mariusis
08/22 10:38

Bet tu kvailumo kai reta. Yzf parašė, kad niekas nr.1 būdamas nepraleidžia savo komandos draugų. Parašiau, kad hamiltonas Botą buvo praleidęs Vengrijoje. Tada yzf skėlė, kad Alonso gal ir praleidęs ir reiktų jam per savo atmintį paskinisti ar tikrai toks faktas buvo. Paprašiau, kad parašytų kur taip buvo, nes aš tokio dalyko neregėjęs. Tada skėlė, kad laiko negaiš, ale va taip ir pats ieškočiaus. Dingo biški yzf iq nesužalotų postų (sako adminai ištrynė, ir reikia klausti dėl ko, bet manau aiškinti dėl ko dingo niekam nereikia) Tada tu dar čia atlėkei pasišpaguoti. Trumpai tiek. Aš niekur nerašiau, kad turiu faktų kaip Alonso praleido kažką, tai įdomu pasidarė ar jis toks geras žmogus ir praleidžia kai komanda paprašo. Iš gaidžio tavo draugelis vartosi ir laiki tam turi labai daug :)

Nesivartyk gerai? As parasiau kad praktiskai visi Nr1. neuzleidzia savo poziciju isskyrus tuos atvejus kai taikomos skirtingos taktikos (taip kaip buvo su LH ir Bottu ir nemazai kitu atveju). Tai yra dalykai kurie aiskus visiems, nes visuomet taip buna. Kur irodymai kad taip buna? Ziurek Formule 1 ir bus tau irodymas, kiekviename etape kai tik tokios situacijos ivyksta. Yra normalu ir logiska klausytis savo komandos nurodymu.

Jeigu tu turi irodymu kad Alonsas neklause komandos nurodymu praleisti greitesni antraji pilota KUOMET BUVO SKIRTINGOS TAKTIKOS, tuomet tu tuos irodymus ir pateik. Cia ne as turiu irodineti kad pilotai elgiasi taip kaip jiems priklauso, o tu turi duoti irodymus kad kazkas pazeidzia taisykles. Jeigu tokiu turi. O jeigu neturi, tai tyliai sedek kampe.
Klepsidra
| 08/20 20:23 Atsakyti
Mes komandoje turime n kartu titula iskovojusi baili, kuris, po to, kai dar ir su rosbergu apsilochino, bijo stipriu komandos draugu. Dar kazkas po to svaigsta, kad Verstappenas ateis
Marioks35
| 08/20 21:50 Atsakyti
Klepsidra
08/20 20:23

Mes komandoje turime n kartu titula iskovojusi baili, kuris, po to, kai dar ir su rosbergu apsilochino, bijo stipriu komandos draugu. Dar kazkas po to svaigsta, kad Verstappenas ateis

Taip bet Alonso su naujoku apsilochino ir dabar alfa patinas yra nebent namuose.
maxpower
| 08/21 01:13 Atsakyti
YZF
08/20 23:43

Hamiltono pajegumas, kaip piloto, praktiskai isliko toks pats nuo Mclaren laiku. Bet 2009-2012m kazkodel apie ji, kaip super duper heroju, nelabai kas kalbejo. O dabar jau ziurek kiek cia tu titulu ir rekordu, jau neva staiga jis pasidare greitesnis. Jis isliko toks pats, koks ir tada buvo, tik Mersas jam tas pergales visas dave. Butu pasilikes Mclarene, butu eilinis Buttonas ar koks Raikonenas. Ir tiek ziniu.

O Alonso pajėgumas padidėjo? Xd
Rain Man
| 08/21 15:36 Atsakyti
Klepsidra ir ekstrymai, bet jūs chebra tikrai esate psichiškai nesveiki :D Ne veltui prieš 4-5 metus jus praminiau sektantais ir labai gerai šitas reikalas prigijo :D Klausykite, man toks jausmas, kad jūs rimtai galvojate, jog Alonso yra geriausias visų laikų F-1 pilotas? Kiek kur esu skaitęs, NEI VIENAS žurnalistas, ex pilotas, komandų vadovas nėra jūsų megatrono įvardinės kaip numero uno alll time. NĖ VIENAS. Visą laiką tarp TOP 5-10. Nežinau ar jūs esate f-1.lt projektai, ar tiesiog šiaip neturėdami normalaus gyvenimo trolinate (labai tikiuosi, kad neturite vaikų, nes jie tikriausia bus tokie pat nenormalūs). Ekstrymas, tai apskritai manau šizofrenija serga, nes iš kažkur jam pasivaideno, kad LH pripažinęs, kad pirmam sezone neprilygo Alonsui. Faktas, Alonso be komandos NR.1 statuso jaučiasi labai vienišas (ko pasekoje ir išdavė Mclaren mahinacijas). Mclaren irgi nešventi, nes garantuotai numero uno statusą ultra čempionui buvo įsiūlę, nu o bėgant laikui pamatė, kad naujokėlis netik, kad prilyksta ultragigatronui, bet ir minimaliai lenkia (bei nėra tokio šlykštaus charakterio). Jei pažiūrėtumėte etapas iš etapo įskaitos rezultatus, dažniausia ispaniškasis dievas buvo žemiau LH. O paskui sekanti ponaičio karjera viską sustato į vietas. Mahinacijos su Crash Renault komandoje, plombų nuėmimai ir faster than you Ferrari komandoje. Taip pat reikėtų paminėti, kad pas raudonuosius net technika buvo kuriama pagal dievuką ir dažniausia visi gedimai treniruotėse ir t,t būdavo Kimio bolide (ko pasekoje ir buvo toks skirtumas). Viską vainikuoja Mclaren komedija, kai net paskutinis naparnykas pripažino, kad neturėjo tokios technikos kaip ultrateranova. Nors ir tikrai talentingas Alonso buvo, bet dėka savo super šlykštaus-slidaus charakterio (ką patvirtino ne vienas komandos vadovas ir ex team friends) ir yra laikomas TOP 5-10(faktas, kuris tikrai ne mano sugalvotas).
Marioks35
| 08/20 21:54 Atsakyti
Skirmantas_M
08/20 21:52

O nebuvo praktiškai tokio pat straipsnio?

Buvo, bet čia apie Alonso... Čia nepakartojama...
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas