T. Wolffas: mūsų FE lenktynininkai nusipelnė varžytis F-1 (1)

T. Wolffas: mūsų FE lenktynininkai nusipelnė varžytis F-1
logo Liepos 25 d. 12:32, Formula-E

Toto Wolffas mano, kad „Formulėje-E“ „Mercedes“ komandai atstovaujantys Stoffelis Vandoorne‘as ir Nyckas de Vriesas yra verti vietos „Formulėje-1“.

F-1 užkulisiuose pastaruoju metu sklando gandai, kad George‘as Russellas kitais metais pereis į „Mercedes“ komandą, o Valtteri Bottas taps „Alfa Romeo“ ekipos pilotu. Šią savaitę ėmė sklisti gandai, kad N. de Vriesas gali pakeisti G. Russellą „Williams“ komandoje.

Su britų komanda yra siejamas ir S. Vandoorne‘as. Pastarasis praeityje atstovavo „McLaren“ ekipai, kuomet jai vadovavo Jostas Capito, dabartinis „Williams“ komandos vadovas.

T. Wolffas, besilankantis Londone, kur šį savaitgalį vyksta FE lenktynės, išreiškė viltį, kad abiem ekipos pilotams pavyks rasti vietą F-1.

„Abu mūsų pilotai turi pakankamai talento, intelekto, išsiskiria savo darbo etika, tad yra verti lenktyniauti F-1. Jie abu triumfavo svarbiausiame žemesnės kategorijos čempionate (F-2/GP2)“, - kalbėjo T. Wolffas.

„Stoffelis su „McLaren“ buvo patekęs į tokią situaciją, kurią anuomet buvo sunku suvaldyti. Jie abu nusipelnė būti „Formulėje-1“ ir labai norėčiau tikėtis, kad jiems pavyks rasti kelią atgal.“

T. Wolffas neslepia, kad yra patenkintas abiem pilotais ir norėtų, kad jie toliau gintų komandos garbę FE čempionate, bet tikrai netrukdys jiems tuo atveju, jei pilotams pasitaikys galimybė lenktyniauti F-1.

„Esu labai patenkintas tuo, jog jie atstovauja mūsų komandai „Formulės-E“ čempionate. Bet tikrai netrukdyčiau jokiam pilotui, jei jam atsirastų galimybė lenktyniauti F-1.“


Komentarai (1)
Johhnie
IP: 1580c1d | 07/26 11:52 Atsakyti
Nu jau van dronas tikrai irode viska ka galejo
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas