T. Wolffas: mūsų sezono tikslas yra aiškus

T. Wolffas: mūsų sezono tikslas yra aiškus
logo Vasario 28 d. 16:00, Mercedes-Benz Grand Prix Ltd nuotr.

Nors žiemą „Mercedes“ neslėpė ambicijų F-1 susigrąžinti lyderiaujančias pozicijas, prieš pirmąjį šio sezono GP Bahreine komandos vadovas Toto Wolffas išlieka atsargus. Jis įvardino pagrindinius „Mercedes“ sezono tikslus, tačiau akcentavo, jog favoritais ir toliau galima laikyti puikiai bandymuose atrodžiusią „Red Bull“ ekipą.

„Naujas sezonas atneša naujas galimybes. Su nekantrumu laukiame starto ir visų dramų, kurias neišvengiamai atneš šie metai. Mūsų pagrindinis tikslas šiems metams yra labai aiškus – turime tiesiog sukurti nuoseklų ir stabilų bolidą.

Mums tiesiog reikia turėti automobilį kuris reaguotų taip, kaip tikėjomės. Automobilis turėtų būti toks, su kuriuo vairuotojai galėtų rodyti nuoseklius rezultatus. Be to, automobilis turi būti toks, kurį būtų galima žingsnis po žingsnio tobulinti visus metus. Tiesiog norime žinoti kokių rezultatų galime tikėtis, kai mūsų automobilis yra trasoje.

Iš esmės turime gerą pagrindą, į kurį galime remtis. Vairuotojai yra daug labiau patenkinti bendru automobilio balansu. Pats bolidas veikia maždaug taip, kaip ir tikėjomės, o tai rodo, kad koreliacija su mūsų modeliavimais yra gana tiksli. Visa tai teikia vilčių.

Bandymai parodė, kad varžybų lyderiais ir toliau bus „Red Bull“, o juos pavyti galinčių komandų grupė yra gana didelė. Jau visai netrukus sužinosime kokią vietą joje užimame mes. Galiausiai, kad ir kur atsidurtume, visa mūsų komanda mėgaujasi laukiančiu iššūkiu“, - kalbėjo T. Wolffas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983