T. Wolffas: neflirtuosime su kitais pilotais (2)

T. Wolffas: neflirtuosime su kitais pilotais
logo Kovo 02 d. 21:07, Daimler AG

„Mercedes“ vadovas Toto Wolffas pareiškė, kad komanda „neflirtuos“ su kitais pilotais, kol nebus aiški dabartinių ekipos lenktynininkų situacija.

Apie sutartį su Lewisu Hamiltonu buvo paskelbta tik šių metų vasario mėnesį. Tiesa, ji galios tik iki sezono pabaigos.

Red Bull“ vadovas Christianas Horneris anksčiau yra sakęs, kad britui nusprendus trauktis, „Mercedes“ kandidatų sąrašo viršuje atsidurs dabartinis „Red Bull“ pilotas Maxas Verstappenas. Tačiau T. Wolffo teigimu, L. Hamiltonui bus teikiamas prioritetas.

„Praeityje kartu pasiekėme tiek daug puikių rezultatų. Galime pasigirti puikia partneryste. Tad atsižvelgus į tai, bet kokios diskusijos, susijusios su 2022 metais, visų pirma prasidės su Lewisu“, - teigė T. Wolffas.

„Kalbėdami apie tai, ką norime daryti ateityje, visada vienas kitą puikiai supratome. Manau, jog tai nesikeis ir kitose derybose. Taip, Maxas yra tikrai puikus pilotas. Ateityje savo gretose jį norės matyti daugelis komandų. Bet kol nebus aiški dabartinė mÅ«sų pilotų situacija, su kitais sportininkais neflirtuosime.“

T. Wolffo teigimu, derybos su L. Hamiltonu šiemet prasidės daug anksčiau nei pernai.

„Mes jau sutarėme, kad derybas dėl naujos sutarties šÄ¯ kartą pradėsime daug anksčiau, nes nenorime, jog pasikartotų 2020 m. situacija, kai pritrÅ«kome laiko ir atsidÅ«rėme nepatogioje pozicijoje. Štai kodėl buvo pasirašyta tik vienerių metų sutartis, kad turėtume daugiau laiko aptarti ateities planus, kurie bus susiję tiek su lenktynėmis, tiek su veiksmais už trasos ribų.“


Komentarai (2)
Perfekt Ok
IP: a391447 | 03/02 21:30 Atsakyti
Big victories
×

TOP naujienos