T. Wolffas: nemanau, kad per penkias dienas sugebėsime atrasti pakankamai greičio bolide (3)

T. Wolffas: nemanau, kad per penkias dienas sugebėsime atrasti pakankamai greičio bolide
logo 2019 Rugsėjo 04 d. 11:42, Daimler

Belgijos GP savaitgalio metu solidžią formą demonstravusi „Ferrari“ komanda atrodė, kad bus nepavejama, tačiau „Mercedes“ atstovas Lewisas Hamiltonas lenktynėse finišavo antras ir buvo visai netoli to, jog užmegztų kovą su triumfavusiu Charlesu Leclercu.

„Mercedes“ vadovas Toto Wolffas yra įsitikinęs, kad artėjantį savaitgalį vyksiančiame Italijos GP situacija turėtų būti panaši, tačiau tikisi, kad sekmadienio lenktynėse pavyks ir vėl būti arti „Ferrari“ ekipos.

„Nemanau, kad per penkias dienas sugebėsime atrasti pakankamai greičio bolide. Tačiau yra kaip yra ir tai tikrai nėra pasiteisinimas. Mes tiesiog turime pasiruošti lenktynėms Monzoje kaip įmanoma geriau, nes tai nėra trasa, kuri mums būtų tinkama.

Šioje trasoje ir vėl geriausiai turėtų atrodyti „Ferrari“ pilotai, bet mes taip pat turime pasirodyti kuo geriau. Sekmadienį atrodėme daug geriau net ir mums neparankioje trasoje, todėl Monzoje turime tiesiog kuo geriau atlikti savo darbą ir tikėtis pergalės lenktynėse“, - kalbėjo T. Wolffas.


Komentarai (3)
maxpower
| 09/04 13:54 Atsakyti
Tai kad jie beveik nugalejo Ferrari jiems palankioje trasoje pritruko siek tie sekmes. Nenustebciau jei ir dabar labai arti ju bus
Accadia
| 09/04 19:06 Atsakyti
Laukiam gerų lenktynių!!
A85 logo rėmėjas
| 09/04 23:10 Atsakyti
Mercedes 1-2 confirmed.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas