T. Wolffas nėra tikras, ar L. Hamiltonas po kito sezono liks „Mercedes“ gretose (4)

T. Wolffas nėra tikras, ar L. Hamiltonas po kito sezono liks „Mercedes“ gretose
logo Sausio 24 d. 14:29, Daimler AG

Lewisas Hamiltonas praėjusį sezoną iškovojo savo šeštąjį „Formulės-1“ čempiono titulą, o net penkis iš jų jis pelnė su „Mercedes“ bolidu.

Brito kontraktas su vokiečių ekipa baigs galioti po kito sezono, o žiniasklaidoje nuolat spekuliuojama apie galimą L. Hamiltono persikėlimą į „Ferrari“.

„Mercedes“ vadovas Toto Wolffas neslepia, kad ilgametį savo lenktynininką norėtų išlaikyti komandos gretose, tačiau pripažįsta, jog ne viskas šiuo atveju priklausys nuo jų.

„Jokia sporto komanda negali nuolat stovėti vietoje. Akivaizdu, kad kažkada ateis metas pokyčiams, kurie kartais atveria ir naujas galimybes.

Labai tikiuosi, kad Lewisas ir toliau liks mūsų komandoje, tačiau aš negaliu to kontroliuoti. Nėra jokios abejonės, jog Hamiltonas mūsų komandai yra be galo svarbus.

„Mercedes“ turi labai aiškias vertybes. Mes tikrai atsižvelgsime į Lewiso poziciją, kuomet bus priimami sprendimai“, - bendraudamas su užsienio žurnalistais sakė T. Wolffas.


Komentarai (4)
gigster
| 01/24 20:11 Atsakyti
Life
01/24 15:07

Wolffui dėl savo darbo vietos labiau pergyventi reiktų, o ne Hamio. :)

Kas kas, bet Wolfas neturi jokių rūpesčių dėl darbo 😁
Life
| 01/24 15:07 Atsakyti
Wolffui dėl savo darbo vietos labiau pergyventi reiktų, o ne Hamio. :)
SHUMIS 4ever
| 01/24 18:14 Atsakyti
Aišku liks. Kur jis daugiau eis, į Ferrari? Red Bull? Jie ir taip turi savų. O su kitu bolidu dėl titulo nepakovos...
fnatic
| 01/24 20:46 Atsakyti
Klausimas ar patys Mercedes pasiliks F1. Jie viską įrodė, gavo geriausią reklamą, o visa tai labai brangiai jiems kainuoja. Ar bus prasmė toliau dalyvauti, kai viskas įrodyta, reklama yra, prekinis ženklas apgintas?
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas