T. Wolffas: nesu niekaip susijęs su derybomis tarp „Aston Martin“ ir S. Vettelio

T. Wolffas: nesu niekaip susijęs su derybomis tarp „Aston Martin“ ir S. Vettelio
logo 2020 Liepos 22 d. 15:58, Ferrari

„Aston Martin“ nuo kito sezono perims „Racing Point“ komandą ir sugrįš į „Formulę-1“.

Realu, kad komanda į prestižinį čempionatą sugrįš su trenksmu – jau kurį laiką sklaido gandai, kad „Aston Martin“ derasi dėl kontrakto su keturiskart pasaulio čempionu Sebastianu Vetteliu.

Neabejojama, kad vokietis komandoje pakeistų Sergio Perezą, o užsienio žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, kad ties S. Vettelio perėjimu dirba ir „Mercedes“ vadovas Toto Wolffas, kuris neseniai įsigijo 5 proc. „Aston Martin“ akcijų.

Vis tik pats austras patikino, kad jo turimos akcijos neleidžia daryti įtakos F-1 komandai.

„Mano turimos akcijos niekaip nesusijusios su „Aston Martin“ F-1 komanda. Nesu niekaip susijęs su derybomis tarp „Aston Martin“ ir S. Vettelio.

Akivaizdu, kad Sebastianą pažįstu labai gerai ir teko dalyvauti neformaliuose pokalbiuose, bet nieko daugiau“, – kalbėjo T. Wolffas.

„Mercedes“ vadovas taip pat pakomentavo ir situaciją, kurioje atsidūrė S. Perezas.

„Manau, kad Perezas yra labai svarbi komandos dalis. Jis yra puikus pilotas. Iš kitos pusės, Vettelis yra keturiskart pasaulio čempionas, kuris komandai atneštų dar daugiau greičio ir svariai prisidėtų prie bolido tobulinimo. Jis taip pat būtų svarbus iš marketinginės pusės.

Vis tik viskas priklauso nuo Lawrence'o Strollo sprendimo. Būtent jis nuspręs, kurie pilotai geriausiai tinka jo komandai“, – pridėjo T. Wolffas.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas