T. Wolffas: netikėjau, kad V. Bottas gali išeiti (5)

T. Wolffas: netikėjau, kad V. Bottas gali išeiti
logo Balandžio 04 d. 12:11, Daimler AG

Mercedes“ komandos vadovo Toto Wolffo nuomone, nors Valtteri Bottas ir yra nepatenkintas tuo, jog ekipa viską „stato“ už Lewisą Hamiltoną, vargu ar suomis greitai užbaigs savo karjerą „Formulėje-1“.

Neseniai pasirodžiusiame dokumentiniame filme apie „Formulę-1“ „Drive to Survive“ yra epizodas, skirtas Valtteri Bottui. Suomijos lenktynininką tiek sunervino įvykiai per 2018 m. etapą Sočyje, kur komanda jam įsakė į priekį praleisti L. Hamiltoną, kad Valtteri, jo paties žodžiais, buvo pasirengęs visai išeiti iš „Formulės-1“.

Žurnalistai pasidomėjo, ar „Mercedes“ vadovas Toto Wolffas tikėjosi, kad scenarijus gali vystytis būtent tokia kryptimi.

„Ne, - tiesiai atsakė T. Wolffas. – Žinoma, jis buvo labai supykęs ir aš tai suprantu. Bet nemanau, kad jis buvo arti išėjimo. Jis per daug myli mūsų sportą, kad taip pasielgtų. Kartu puikiai suprantu, kad apimtas emocijų po varžybų tu gali neadekvačiai įvertinti, kas įvyko“.

Wolffas pridūrė, kad ir jam pačiam Sočio istorija nedavė jokių teigiamų emocijų.

„Tai buvo siaubinga situacija mums visiems, - pripažino austras. – Visų pirma dėl to, jog mes privalėjome duoti tokį įsakymą. Manau, kad tas įsakymas buvo būtinas, nes Lewisas įtemptai kovojo su Sebastianu Veteliu. Valtteri sulaikė visus persekiotojus, o Lewisas prašoko į priekį. Man ir pačiam buvo nemalonu, bet įsivaizduoju, kad Bottui toje situacijoje buvo kelis kartus blogiau“.

„Mercedes“ vadovas taip pat papasakojo, kad Valtteri į kovą su Hamiltonu žiūri visai kitaip, nei tai darydavo Nico Rosbergas.

„Valtteri nėra Nico, - aiškino Wolffas. – Jis dirba visai kitaip. Jis tiksliai turi vidinį norą kaip nors priartėti prie Lewiso ir aplenkti jį. Bet daro jis tai kitaip, kažkaip savaip. Tai susiję su tavo sportine forma, viltimis ir sugebėjimu jausti politinius momentus. Nico kovose taip pat būdavo geras, tai reikia pripažinti“.

Mercedes AMG Petronas F1 Team
Komanda: Mercedes AMG Petronas F1 Team 2021 sezono taškai: 60
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W12
Plačiau
Lewisas Hamiltonas
Pilotas: Lewisas Hamiltonas 2021 sezono taškai: 44
Komanda: Mercedes Amžius: 36 m.
Plačiau
Valtteri Bottas
Pilotas: Valtteri Bottas 2021 sezono taškai: 16
Komanda: Mercedes Amžius: 31 m.
Plačiau

Komentarai (5)
Norge logo rėmėjas
IP: 9b99589 | 04/05 13:08 Atsakyti
kadangi vis dar atsiranda tokiu, kurie ne visai supranta, kodel niekada nebepamatysime dvieju alpha patinu vienoje komandoje, va toto paprastas paaiskinimas, kodel:
https://ru.motorsport.com/f1/news/mercedes-ne-mogla-uladit-konflikt-rosberga-i-khemiltona-volf-obyasnil-prichinu/6095354/
tribeca
IP: baed510 | 04/05 06:42 Atsakyti
Gal kas geriau nusimano ir galetu paaiskinti ar per kvalifikacija jie turi vienodas salygas ar ne?
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas