T. Wolffas: neturime laiko deryboms dėl naujų sutarčių (3)

T. Wolffas: neturime laiko deryboms dėl naujų sutarčių
logo 2020 Spalio 19 d. 21:07, Daimler

Laiko stoka - pagrindinė priežastis, dėl kurios nei Toto Wolffas, nei Lewisas Hamiltonas vis dar nėra pasirašę naujų sutarčių su „Mercedes“.

Tiek austras, tiek britas yra išreiškę norą likti minėtoje ekipoje. Tiesa, T. Wolffas, dabartinis komandos vadovas, ne kartą buvo užsiminęs apie tai, jog ateityje gali kisti jo rolė ekipoje.

Iki šių metų sezono pabaigos likus šešioms lenktynėms, o iki 2021 m. sezono pradžios - penkiems mėnesiams, T. Wolffo ir L. Hamiltono ateitis nėra aiški. Anot austro, suderinti sutarties detalių nepavyksta dėl laiko stokos.

„Mes tiesiog neturime laiko susėsti visi prie vieno stalo ir pasikalbėti“, - pareiškė T. Wolffas.

„Dėl tos pačios priežasties nesu pasirašęs naujos sutarties ir aš. Žinoma, diskusijos vyksta už trasos ribų, bet ne viskas yra taip paprasta, nes aš esu vienas iš akcininkų. Akivaizdu tiek iš mano, tiek iš „Daimler“ pusės, kad norime toliau kartu dirbti ir pratęsti sėkmingą partnerystę.“

„O kalbant apie Lewisą, manau, kad jis nori pilotuoti greičiausią bolidą, o mes savo automobilyje norime turėti greičiausią pilotą. Tad viskas akivaizdu. Mums tiesiog reikia pasistengti atrasti laisvo laiko, visiems kartu susėsti prie bendro stalo ir viską aptarti.“


Komentarai (3)
YZF
IP: 4c5d4e2 | 10/20 21:41 Atsakyti
AF1
10/20 00:13

BS

Nebuk naivus. Poto vel teks tyleti kaip kad buvo su tais straipsniais apie MB nora pasilikti F1 ir pratesti dalyvavima toliau (kas yra visiskai logiska).
>
IP: 083965e | 10/20 14:03 Atsakyti
O ko reikia F1 ?
AF1
IP: 30cd6f3 | 10/20 00:13 Atsakyti
BS
×

TOP naujienos