T. Wolffas numato lyderystę G. Russellui Sočyje

T. Wolffas numato lyderystę G. Russellui Sočyje
logo 2021 Rugsėjo 26 d. 14:01, Williams

„Mercedes“ komandos vadovas Toto Wolffas neabejoja, kad antroji starto eilė Sočyje yra pati palankiausia.

Kvalifikacijoje Sočyje George'as Russellas sugebėjo užimti trečią vietą, aplenkęs savo būsimąjį komandos draugą Lewisą Hamiltoną. „Mercedes“ komandos vadovas Toto Wolffas mano, kad abu lenktynininkai turi puikias staro pozicijas, kadangi antroji starto eilė Rusijos GP leidžia pasinaudoti oro maišu prieš antrą posūkį.

„Atrodo, kad geriausia pozicija startui čia – trečioji, - sakė T. Wolffas.- Mes tai matėme praėjusiais metais, ir užpraėjusiais. Todėl nenustebčiau, jei George'as būtų lenktynių lyderiu jau po antrojo posūkio. Bus labai linksma visa tai stebėti. O jei Lewisui pavyks atkovoti pozicijas, tai pirmose dviejose vietose būtų mūsų komandos dabartis ir ateitis.

Jei nejuokauti, tai Russellas labai stipriai pasirodė kvalifikacijoje. Jis smarkiai rizikavo, pirmas susimontavęs „slick“ padangas. Bet turint galvoje tai, kad kitaip jis būtų aštuntas ar devintas, tai buvo teisingas „Williams“ sprendimas. Na, bet ir tokioje situacijoje sportininkui reikia užbaigti darbą ir George'ui tai pavyko“.

Per Rusijos GP „pole“ laimėtojas jau keturis metus nenugalėjo lenktynėse. Per tą laiką dvi pergalės atiteko pilotui, startavusiam iš antros vietos, dar dvi – startavusiam trečiam.

Williams Racing
Komanda: Williams Racing 2023 sezono taškai: 8
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: FW44
Plačiau
Mercedes-AMG Petronas Formula One Team
Komanda: Mercedes-AMG Petronas Formula One Team 2023 sezono taškai: 515
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W13
Plačiau
George‘as Russellas
Pilotas: George‘as Russellas 2023 sezono taškai: 275
Komanda: Mercedes Amžius: 24 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas