T. Wolffas: nuo A. Albono bus slepiamos „Mercedes“ jėgainių paslaptys

T. Wolffas: nuo A. Albono bus slepiamos „Mercedes“ jėgainių paslaptys
logo 2021 Rugsėjo 19 d. 12:52, Daimler AG

Nuo kito sezono Alexas Albonas važiuos „Williams“ komandos, kurios boliduose naudojamos „Mercedes“ jėgainės, sudėtyje. Tuo tarpu A. Albonas iki šiol dirba su „Red Bull“ komandos simuliatoriumi, o pati „Red Bull“ nuo kitų metų tampa jėgos agregatų gamintoja.

Negana to, „Red Bull“ komandos vadovas Christianas Horneris pareiškė, kad jie nesiruošia nutraukti kontrakto su Albonu ir svarstys jo kandidatūrą tuo atveju, jei „Red Bull“ atsirastų laisva vieta 2023 metais.

Anksčiau „Mercedes“ komandos vadovas Toto Wolffas yra sakęs, kad jis nėra prieš tai, kad Albonas lenktyniautų „Williams“ sudėtyje, jei šis sportininkas nebus „Red Bull“ sistemos dalimi. Dabar Wolffas patvirtino, kad bet kokiu atveju Alexas negaus visos informacijos apie „Mercedes“ gaminamus variklius.

„Mums labai svarbu, kad situacijoje, kaip pilotas yra susijęs su kitu jėgainių gamintoju, prisijungia prie komandos, naudojančios mūsų variklius, būtų laikomasi griežtų konfidencialumo taisyklių, - sakė T. Wolffas. - Šia prasme mes su „Williams“ visada turėjome supratimą, jie žino, ką reikia slėpti nuo lenktynininkų.

Atvirai kalbant, aš labai džiaugiuosi dėl A. Albono, nors tai ir nėra mano reikalas. Jis puikus vaikinas ir yra nusipelnęs vietos „Formulėje-1“. Nors jis negavo vietos „Red Bull“ ar „AlphaTauri“, aš tikiuosi, kad jis „Williams“ pasiliks ilgam. Bent jau 12 mėnesių jam yra garantuoti“.

Wolffas buvo paklaustas ir dėl to, ką jis galvoja apie tai, jog „Williams“ atidavė vietą Albonui vietoje to, kad būtų pakviestas jų sistemos narys Nyckas de Vriesas.

„Aš visada su pagarba žiūrėjau į „Williams“ teisę savarankiškai rinktis sportininkus. Jų vietoje aš niekam neleisčiau kištis iš šalies priimant tokius sprendimus. Iš „Mercedes“ pusės mes neturime jokių poveikio svertų jiems, be to, manau, kad būtų nesąžininga tokius svertus turėti“, - sakė Wolffas.

Williams Racing
Komanda: Williams Racing 2023 sezono taškai: 8
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: FW44
Plačiau
Mercedes-AMG Petronas Formula One Team
Komanda: Mercedes-AMG Petronas Formula One Team 2023 sezono taškai: 515
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W13
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas