T. Wolffas: pagrindinis priešininkas bus „Red Bull“ (6)

T. Wolffas: pagrindinis priešininkas bus „Red Bull“
logo 2020 Vasario 20 d. 10:07, Daimler

Pirmąją priešsezoninių bandymų dieną niekas neprilygo „Mercedes“ lenktynininkams, tačiau ekipos vadovas Toto Wolffas atsargiai kalbėjo apie jų šansus eiliniams titulams.

  • Pirmoji bandymų diena buvo turininga, visos komandos nuvažiavo nemažai ratų ir atrodė gana patikimai. Kur priežastis?
  • Dabartinis reglamentas veikia jau keletą metų, todėl bolidai lūžta kur kas rečiau. Visi žiemą ekipos aktyviai dirbo su dinaminiais stendais ir kai įvažinėjimo metu tu įsitikini, kad visi varžtai prisukti tvirtai, jūs pradedate pilnavertiškai bandyti mašiną. Man atrodo, kad pirmą dieną mes stebėjome patį aukščiausią patikimumo lygį per pastaruosius keletą metų.
  • Papasakokite apie „Mercedes“ W11 mašiną. Kokios filosofijos ekipa laikėsi ją kurdama, kokius pernykščius trūkumus stengėtės kompensuoti? Kaip ji atrodė Barselonoje?
  • Mes skyrėme dėmesį kelioms sritims, kuriose atrodėme nepakankamai efektyvūs, pasistengėme visapusiškai padirbėti su mašina ir Valtteri komentarai po rytinės sesijos buvo labai pozityvūs. Pagerėjo sukibimas su trasa, bolidas tapo dar stabilesnis - žodžiu, pirmieji įspūdžiai yra geri.
  • Kiekvieną sezoną būna koks nors esminis siužetas, kokia nors istorija. Ar galima pasakyti, jog 2020 metai praeis „ieškant septinto titulo“ – ne tik Lewisui Hamiltonui, bet ir visai „Mercedes“ komandai. Ką apie tai mano pats Lewisas ir ką galvojate jūs?
  • Tai gali pasirodyti keista, tačiau skaičiai mums nėra svarbiausia – svarbiausia turėti malonumą dirbant, progresuoti ir kiekvieną kartą pakilti į aukštesnį lygį. Klausimas ne apie septintą titulą – reikia kiekvieną savaitę šauniai dirbti tiek, kiek tai yra įmanoma, kadangi 2021 metais mūsų laukia revoliucinės permainos. Išlaidų limitas, visiškai naujas techninis reglamentas – mes norime optimaliai tam pasiruošti, o kartu stipriai pasirodyti 2020 metais.
  • Atrodo, kad jums norisi tęsti pergalingą seriją, bet gali atsitikti taip, jog šiais metais triumfuoti bus kur kas sunkiau. Paskutinėse pernai metų sezono lenktynėse „Ferrari“ nusileido jums tik nedaug greičiu, o ir „Red Bull“ atrodė labai stipriai. Kas bus „Mercedes“ ekipai pagrindiniu pavojumi?
  • Manau, kad „Red Bull“. Maxas Verstappenas turi šansus tapti pačiu jauniausiu pasaulio čempionu – neabejoju, kad Helmutas Marko ir visi „Red Bull“ skiria šiai užduočiai maksimalų prioritetą. Manau, kad „Red Bull“ yra maksimaliai susikoncentravę ties šių metų rezultatu.
  • Jei septinto titulo paieškos bus sėkmingos ir Lewisas Hamiltonas pakartos Michaelio Schumacherio rekordą, vargu ar jis turės priežasčių keisti komandą kitais metais – jis norės pasilikti „Mercedes“, ar ne taip?
  • Man atrodo, kad jūs norite pažvelgti 10 mėnesių į priekį, bet juk tik prasidėjo žiemos bandymai. Aš nesvarstysiu apie 7 titulą, svarbu neskrajoti padebesiais. Jei Lewisas septintą kartą taps čempionu... Žinote, jam yra komfortiška komandoje, mums patinka su juo dirbti – nemanau, kad jis iš principo turėtų priežasčių išeiti iš „Mercedes“, beje, nepriklausomai nuo to, iškovos jis dar vieną titulą, ar ne. Iškovos gal šiame sezone, o gal – kada nors ateityje...

Komentarai (6)
AiJo
| 02/20 17:05 Atsakyti
Life
02/20 11:02

Kaip dabar Ferrari turėtų jaustis, jei net viešose kalbose mersai nelaiko jų rimtais konkurentais?

O kaip tu jautiesi, kai į tave gyvenime niekas nekreipia dėmesio? :) panašiai ir jie jaučiasi :)
oreviras
| 02/20 16:46 Atsakyti
Kovos su Buliais už antrą vietą... Racing Point čempionai :D
tribeca
| 02/20 15:19 Atsakyti
Mestelejo cia Toto pagrindiniams konkurentams, vieniems lukesciu kurie taip ir neisipildys(bent jau pagal Toto plana), kitiems laikantiems save bene pagrindiniais pretendentais i cempipono titula izeidima kad ju neva net nepastebejo salia esant, prajuokino, po to pagalvojau kad vel visa sezona mazesnes galios variklio nustatymais vaziuos kad imituoti kaip visi jiems mina ant kulnu ir va tuoj tuoj aplenks, nebejuokinga.
maxpower
| 02/20 12:44 Atsakyti
Life
02/20 11:02

Kaip dabar Ferrari turėtų jaustis, jei net viešose kalbose mersai nelaiko jų rimtais konkurentais?

Nieko blogo nematau gal kaip tik maziau spaudimo.
fasten
| 02/20 11:33 Atsakyti
MB neturi konkurentu jau eile metu, todel na koks skirtumas ka jie ivardins konkurentu del titulo. Per ziemos bandymus gali sakyti, kad konkuruosi su RP, Williams, buliais... Visciukus skaiciuosime sezono gale.
Life
| 02/20 11:02 Atsakyti
Kaip dabar Ferrari turėtų jaustis, jei net viešose kalbose mersai nelaiko jų rimtais konkurentais?
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas