T. Wolffas pkomentavo L. Hamiltono situaciją: derybų procesas visuomet būna sudėtingas

T. Wolffas pkomentavo L. Hamiltono situaciją: derybų procesas visuomet būna sudėtingas
logo 2021 Sausio 25 d. 12:55, Daimler AG

Septintąjį „Formulės-1“ čempiono titulą praėjusį sezoną iškovojęs Lewisas Hamiltonas vis dar neturi kontrakto su „Mercedes“ 2021 metams.

Nors užsienio žiniasklaidoje vis pasirodo pranešimų, kad „Mercedes“ ir lenktynininkas neranda sutarimo dėl naujo kontrakto, komandos vadovas Toto Wolffas, bendraudamas su ORF televizija, patvirtino, jog derybos tarp abiejų pusių vyksta toliau.

„Teisininkai sunkiai dirba šiuo klausimu. Žinoma, situacijos jiems nepalengvina ir mūsų siunčiamos užklausos po nuotolinių susitikimų. Šiuo metu situaciją kiek sunkina ir tai, kad Lewisas yra Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV), tačiau vis tiek turėsime užbaigti šias derybas.

Derybų procesas visuomet būna sudėtingas, kadangi abi pusės į situaciją žvelgia iš savojo kampo, bet tai visiškai normalu. Mūsų santykiai yra labai geri ir norime tęsti kartu su Lewisu pradėtus darbus.

Vis tik šiuo atveju reikia aptarti visas smulkmenas. Tai užima nemažai laiko, tačiau prieš pirmąsias lenktynes Bahreine sutartis privalo būti pasirašyta“, – kalbėjo T. Wolffas.

Austras taip pat patikino, kad „Mercedes“ nebandė blefuoti L. Hamiltono atžvilgiu, pateikdami George'ą Russellą kaip galimą brito pamainą.

„Mes niekada nebandėme naudoti Russello kaip sverto šiose derybose. George'as puikiai pasirodė sezono pabaigoje ir ateityje tikrai prisijungs prie vienos iš lyderiaujančių komandų. Vis tik šiuo metu žinome, kad norime tęsti darbus su Lewisu. Belieka iki galo suderinti kontrakto detales“, – pridėjo „Mercedes“ vadovas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794