T. Wolffas: sprinto lenktynes verta išbandyti (2)

T. Wolffas: sprinto lenktynes verta išbandyti
logo Kovo 04 d. 13:10, Daimler AG

„Mercedes“ komandos vadovas Toto Wolffas yra pasirengęs eksperimentui su sprinto lenktynėmis, tačiau tik griežtai apribojant jų skaičių...

Toto Wolffas: „Mano nuomone, sprinto lenktynės yra eksperimentas, kurį verta išbandyti. Kitose lenktynių serijose, pavyzdžiui, DTM, žiÅ«rovų auditorija beveik padvigubėdavo, kai lenktynės buvo rengiamos šeštadieniais ir sekmadieniais. Akivaizdu, kad čia reikia atlikti išsamų tyrimą.

Manau, kad jei mes norime padidinti mÅ«sų varžybų vaizdingumą be kokių nors dirbtinių priemonių, tai verta išbandyti. Nesu įsitikinęs, kad mums patiks rezultatas. Šiandien kvalifikacija yra tikra kvalifikacija, nulemianti starto pozicijas lenktynėse, o per sprinto lenktynes bus didelė tikimybė sudaužyti bolidus ir tai gali bÅ«ti priežastimi prastoms starto pozicijoms per pagrindines lenktynes sekmadienį.

Todėl šiuo klausimu bus daug ginčų, bet išbandę tokį formatą trijuose etapuose per sezoną, mes galėsime padaryti išvadas.

Jei kalbėsime apie atvirkštinę starto tvarką lenktynėse, tai tokia idėja nėra priimtina. Atvirkštinio starto nėra ir negali bÅ«ti nė vienoje sporto šakoje, kurioje vertinamas greitis ir konkurencingumas. Taip, „Formulė-1“ – tai pramoga, bet tik žengus vieną žingsnį link Holivudo, iš karto prarandamas pasitikėjimas mÅ«sų sportu.

Ne kiekvienas sprendimas, nukreiptas F-1 lenktynių vaizdingumui  ir pramoginei dedamajai didinti, tinka „Formulei-1“. Reikia išsaugoti balansą tarp pamatinės mÅ«sų sporto esmės, kur nugali pats geriausias lenktynininkas prie geriausio bolido vairo ir to, ką nori matyti sirgaliai“.


Komentarai (2)
Runius
IP: 53be415 | 03/04 21:40 Atsakyti
Sirgaliai nori matyti geriausia lenktyninika kovojanti trasoje taip kaip kiti nesugeba, nepriklausomai kokiame bolide jis sedi, ir tikrai nenori matyti geriausio lenktynininko geriausiame bolide vaziuojancio vieno toli priekyje.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas