T. Wolffas: suprantu, kad mūsų situacija yra sudėtinga (1)

T. Wolffas: suprantu, kad mūsų situacija yra sudėtinga
logo Balandžio 02 d. 16:52, Mercedes-Benz Grand Prix Ltd nuotr.

Šlovę susigrąžinti siekianti „Mercedes“ sunkiai pradėjo sezoną. Be to, pasigirsta vis daugiau nuomonių, jog paskutinį sezoną šiai ekipai atstovaujantis Lewisas Hamiltonas paprasčiausiai nebeturi motyvacijos ir aktyviau seka „Ferrari“, kuriai atstovaus kitame sezone, situaciją. Vis tik „Mercedes“ vadovas Toto Wolffas su tokia nuomone nesutinka. 

Tuo pačiu jis prakalbo apie tai, jog supranta sudėtingą „sidabrinių strėlių“ situaciją.

„Vairuotojai šioje situacijoje jaučiasi puikiai, o Lewisas yra toks geras, koks tik gali būti vertinant visas aplinkybes. Akivaizdu, kad jis yra dvejopoje situacijoje, kai tarytum galėtų dairytis per tvorą ir žiūrėti kaip sekasi jo būsimai komandai. Pastaroji tvarkosi tikrai neblogai, tačiau šiuo metu tai nėra pagrindinis Lewiso prioritetas.

Mes toliau analizuojame duomenis ir priimame sprendimus. Ieškome būdų kaip galėtume pagerinti dabartinę savo situaciją. Stengiuosi bendrauti su komanda taip, kaip reikia dabartinėje situacijoje. Nenoriu niekam kelti spaudimo, kadangi tai mus galėtų palaužti. Suprantu, kad situacija yra sudėtinga, tačiau užuot skundęsis noriu padrąsinti savo darbuotojus ir jiems padėti. Austras apie dabartinę padėtį pasakytų, jog ji tikrai sumauta, tačiau britas sakytų, jog padėtis yra įdomi. Būtent tokio požiūrio ir laikausi“, - kalbėjo T. Wolffas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
mirkam
IP: cdc89c5 | 04/02 23:27 Atsakyti
Dabar Toto galvoja, ar vertėjo keisti koncepciją, atleidinėti inžinierius, kad įtikti Hamiltonui.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983