T. Wolffas tikina, kad nepavydi „McLaren“ pažangos

T. Wolffas tikina, kad nepavydi „McLaren“ pažangos
logo Gegužės 22 d. 11:57, Mercedes-Benz Grand Prix Ltd nuotr.

Mercedes“ komandos vadovas Toto Wolffas tikina, kad nepavydi „McLaren“ komandai, kuri, skirtingai nuo Štutgarto koncerno komandos, šiame sezone jau kovoja dėl pergalių lenktynėse. Beje, „McLaren“ boliduose montuojamos tos pačios „Mercedes“ jėgainės.

Po pirmųjų septynių sezono etapų „McLaren“ užtikrintai užima trečią vietą Konstruktorių taurės įskaitoje, yra surinkusi beveik dvigubai daugiau taškų nei „Mercedes“. Majamyje Lando Norrisas nugalėjo lenktynėse, o Imoloje finišavo antras, iki pat finišo kovodamas su Maxu Verstappenu ir čempionato lyderiui nusileidęs tik 0,725 sek.

„Visų pirma aš myliu šį sportą už tai, kad chronometras niekada nemeluoja, - kalbėjo T. Wolffas. - „McLaren“ gerai susitvarko su darbu ir mes į tai turime žiūrėti su pagarba, kaip jiems sekasi tvarkytis. Kuo aštresnė kova lyderių grupėje, tuo geriau mūsų sportui, tuo geriau visiems.

Aš į visa tai žvelgiu be jokio pavydo – atvirkščiai, ar kalbu, kad ir mes turime to siekti. Galiausiai tai byloja apie gerą inžinerinių sprendimų kokybę, juk judėti į priekį reikia žingsnis po žingsnio. Manau, kad „McLaren“ tarpusezoniu žiemą pakankamai vėlai pakoregavo bolido koncepciją, kuri yra mašinos pagrindas, po to laukė tinkamo momento naujovėms įdiegti ir tai leido jiems smarkiai pagreitėti.

Mes tik dabar bandome apsispręsti su stabilia platforma, kurios pagrindu reikėtų toliau organizuoti veiklą su mašinos modernizacija. Kažkiek laiko mes praradome, kai mėtėmės iš vienos pusės į kitą, išbandydami įvairiausius sprendimus ir mums atrodė, kad padidinome bolido efektyvumą.

Laikas – tai tas dalykas „Formulėje-1“, kurio nenupirksi už jokius pinigus, todėl jei padarai klaidą, iš karto nusiriti žemyn, o susigrąžinti atsilikimą yra gana sunku“...Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621