T. Wolffas: trasos ribų taisyklės neturėtų būti lyg „Šekspyro romanas“ (6)

T. Wolffas: trasos ribų taisyklės neturėtų būti lyg „Šekspyro romanas“
logo Kovo 29 d. 20:20, Daimler AG

„Mercedes“ komandos vadovas Toto Wolffas išreiškė nuomonę, jog trasos ribų taisyklės turi būti aiškios ir visiems vienodai suprantamos.

Po vakar pasibaigusių lenktynių Bahreine buvo daug diskutuojama ne tik apie įvykusią dvikovą dėl pergalės, bet ir apie trasos ribų taisykles ir kaip jas kiekvienas interpretavo.

Iki finišo likus 4 ratams, Maxas Verstappenas aplenkė iki tol lenktynėse pirmavusį Lewisą Hamiltoną, bet tai padarė per plačiai išvažiavęs ketvirtame posūkyje ir trumpam atsidūręs už trasos ribų, tad turėjo sulėtinti tempą ir grąžinti poziciją britui.

Kvalifikacijos metu visų sportininkų, ketvirtame posūkyje išvažiavusių už trasos ribų, rato įveikimo laikai buvo anuliuoti. Tuo tarpu lenktynių metu „Mercedes“ pilotai ne kartą ketvirtą posūkį įveikė visais ratais išvažiavę už trasos ribų ir tik sulaukę įspėjimų iš lenktynių kontrolės nustojo tai darę.

„Aš esu taip pat sutrikęs kaip ir jūs. Prieš lenktynes buvo pasakyta, kad veiksmai ketvirtame posūkyje nebus sankcionuojami. Bet varžybų metu mums buvo pasakyta, kad įveikdami ketvirtą posūkį per plačiai galimai įgyjame pranašumą, tad jei nenustosime to darę, mums bus skirta bauda“, - kalbėjo T. Wolffas.

„Galų gale toks sprendimas lenktynių pabaigoje mums padėjo nugalėti. Maxas tą posūkį įveikė per plačiai, įgijo pranašumą, tad lenktynių direktoriaus sprendimu turėjo užleisti poziciją. Taip mums pavyko nugalėti. Taigi, reikia daugiau nuoseklumo skelbiant tokio tipo pranešimus. Visiems turi būti aišku. Tai neturėtų būti lyg Šekspyro romanas, kurį kiekvienas interpretuoja savaip.“

„Manau, kad iš viso to turime pasimokyti. Taisyklės turi būti paprastos, kad kiekvienas suprastų, jog nereiktų bolide su savimi vežiotis taisyklių knygos ir jos skaityti tam, kad būtų aišku ką galimą ir ko negalima daryti trasoje.“

Mercedes AMG Petronas F1 Team
Komanda: Mercedes AMG Petronas F1 Team 2021 sezono taškai: 141
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W12
Plačiau
Lewisas Hamiltonas
Pilotas: Lewisas Hamiltonas 2021 sezono taškai: 94
Komanda: Mercedes Amžius: 36 m.
Plačiau
Maxas Verstappenas
Pilotas: Maxas Verstappenas 2021 sezono taškai: 80
Komanda: Red Bull Amžius: 23 m.
Plačiau
„Bahrain Circuit", Sakhiras
Trasa: „Bahrain Circuit", Sakhiras (Bahreino GP)
Ilgis: 5,412 km Ratų skaičius: 57
Plačiau

Komentarai (6)
tribeca
IP: baed510 | 03/31 18:23 Atsakyti
Del to ir patinka senuju lenktyniu irasus kartais paziureti, ten jokiu kerbu, saugumo zonu, dirbtinu S formos posukiu nupiestu ant asfalto lauko, o tiesiog aptrupejes asfalto krastas ir uz jo zole arba zvyras. Nereikia jokiu taisykliu, jei nori lenk uz trasos ribu, sekmingos sekmes...
Gremas
IP: af9d448 | 03/31 01:50 Atsakyti
Aš siūlyčiau žvyrą daryti už kerbų ir pasibaigtų visos bėdos
simply
IP: 2f7daec | 03/30 13:35 Atsakyti
Kazkada buvo zvyras ir retai kuris isvaziuodavo per placiai
Yuzefas
IP: 7eb077e | 03/30 10:57 Atsakyti
Ne nu čia tai litanija. Padaryčiau polistirolio bokštelius ant tų posūkių. Trumpos taisyklės būtų.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas