TOP 10 startuosiantis G. Russellas: nesiruošiu žvalgytis į savo veidrodėlius

TOP 10 startuosiantis G. Russellas: nesiruošiu žvalgytis į savo veidrodėlius
logo 2021 Birželio 26 d. 19:27, Williams

Austrijoje vykusioje kvalifikacijoje „Williams“ pilotas George'as Russellas buvo labai arti išsvajotojo TOP 10 ir patekimo į trečiąją kvalifikacijos dalį. Nuo 10-osios vietos pasibaigus antrajai kvalifikacijos daliai jį skyrė 0,008 sekundės. Tačiau dėl „AlphaTauri“ lenktynininkui Yuki Tsunodai skirtos trijų starto pozicijų baudos, britas savo iškovotą 11-tą startinę poziciją lenktynėse „iškeis“ į 10-ąją. 

Iki teisėjams paskelbiant sprendimą dėl pritaikytos baudos Yuki Tsunodai, G. Russellas komentavo savo pasirodymą kvalifikacijoje:

„Buvau taip arti, bet kartu ir taip toli, nors labai džiaugiuosi šiandien užfiksuotu laiku. Tai - puikus sunkaus komandinio darbo rezultatas. Šiandien bolide jaučiausi puikiai, vakar taip pat, pažiūrėsime, kaip reikalai klostysis sekmadienio lenktynėse. Nesiruošiu dairytis į savo veidrodėlius, žiūrėsiu tik į tai, kas manęs laukia priekyje.“

„Dabar galime pasitikėti bolidu ir žinome, kad trasoje galime iš jo išspausti maksimumą. Šiandien sugebėjome kvalifikacijoje įveikti „McLaren“, „Ferrari“, „Aston Martin“, „Alpine“ - tai mums labai daug reiškia. Reikalai klostosi mums teigiama linkme ir tai labai džiugina“, - pridūrė britas. 

Williams Racing
Komanda: Williams Racing 2023 sezono taškai: 1
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: FW44
Plačiau
George‘as Russellas
Pilotas: George‘as Russellas 2023 sezono taškai:
Komanda: Mercedes Amžius: 25 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Ayrtons 407
2. tevez 403
3. Tomas Gaida 395
4. pofke261 393
5. kylius1978 392