„Toro Rosso“ tikisi gerų rezultatų antroje sezono pusėje (3)

„Toro Rosso“ tikisi gerų rezultatų antroje sezono pusėje
logo 2011 Rugpjūčio 14 d. 00:15, Toro Rosso/Getty Images
Sebastienas Buemi mano, jog antroje sezono pusėje jo atstovaujama „Toro Rosso“ ekipa gali pakovoti dėl taškų likusiose varžybose ir konstruktorių įskaitoje aplenkti „Sauber“ bei „Force India“ komandas.
„Metų pradžioje mūsų tikslas buvo metus užbaigti aštuntoje vietoje. Ilgą laiką buvome septinti, tačiau į priekį praleidome „Force India“. Tad dabar vėl esame aštunti“
„Privalome ir toliau tobulinti savo bolidą. Tai itin svarbu antroje sezono pusėje. Jei nauji patobulinimai suteiks mums papildomo greičio, galėsime siekti gerų rezultatų. Priešingu atveju bus sunku“, - kalbėjo šveicaras.
Rugpjūčio pabaigoje Belgijoje vyksiančiose varžybose „Toro Rosso“ pilotai į trasą planuoja išvažiuoti su atnaujintu bolidu. S. Buemi tikisi, jog dažnai tobulinamas bolidas suteiks progą pakovoti dėl taškų likusiose aštuoniose lenktynėse.
„Į Belgiją planuojame atsivežti keletą patobulinimų, kurie tikimės padės mums siekti gerų rezultatų. Norime sumažinti atsilikimą nuo pagrindinių varžovų. Jei ir toliau gerai dirbsime, galime tikėtis geros antros sezono pusės“, - sakė „Toro Rosso“ pilotas.
S. Buemi kalbėdamas su žurnalistais teigė, jog jo atstovaujama ekipa, praeityje žinoma „Minardi“ vardu, turi potencialo ateityje tapti stipria komanda.
„Pasikeitus taisyklėms buvo sunku. Tačiau ekipa nestovi vietoje ir juda teisinga kryptimi. Tinkamai išnaudoti vėjo tunelį, CFD (skaičiuojamosios skysčių dinamikos – red. past.) sistemą bei kitus dalykus komandai reikia laiko. Tad kiekvienais metais stengiamės pasirodyti kuo geriau“, - pareiškė šveicaras.
„Sunku pasakyti kiek prireiks laiko, kad taptume stipria ekipa. Bolidą savarankiškai pradėjome kurti nuo praėjusių metų. Tam, kad įgautum daug patirties reikia nemažai laiko. Tačiau mes nestovime vietoje, tobulėjame ir siekiame kuo geresnių rezultatų“, - pridūrė S. Buemi.
Šveicaras ir jo komandos draugas Jaime Alguersuari kol kas yra iškovoję atitinkamai 12 ir 10 taškų. „Toro Rosso“ ekipa nuo „Force India“ atsilieka keturiais taškais. Tuo tarpu šeštoje konstruktorių įskaitos vietoje esanti „Sauber“ nuo italų komandos yra atitrūkusi trylika taškų.


Komentarai (3)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
STFU
| 08/15 10:47 Atsakyti
vladik> pakomentuok placiau savo posta, nes iki renault toro roso truksta 44 tasku, o tiek surinkt apskritai per sezona sunku tokio lygio komandom, tai tu ka isivaizduoji kad toro roso prades kovot del 4 vietos kontruktoriuose? griztant prie straipsnio, cfd naudojimo privalumus puikiai demonstruoja virginas, ne geriau vien tik tuneliu naudotis kazin?
vladik9306
| 08/14 13:19 Atsakyti
Nepamirskyt renuku ir mersu
gytisz
| 08/14 13:14 Atsakyti
Labai nedidelis atsilikimas. Tikėkimės įdomios kovos dėl 6 konstruktorių taurės vietos.
×

TOP naujienos