Toto Wolffas: man labai trūksta Niki Laudos (1)

Toto Wolffas: man labai trūksta Niki Laudos
logo 2020 Gruodžio 31 d. 09:44, Daimler

Mercedes“ komandos vadovas Toto Wolffas papasakojo, kokį svarbų vaidmenį jam turėjo draugystė su Niki Lauda, kuris šÄ¯ pasaulį paliko praėjusių metų gegužę.

Toto Wolffas: „Šiais metai serviso juostoje man labai trÅ«ko Niki Laudos: 2019 metais buvau šokiruotas jo mirties ir susikoncentravau ties darbu. Tik metų pabaigoje supratau, kad mano draugo jau nebėra šalia manęs. IšÄ—jo mano bendrakeleivis, mano patikimas bičiulis – mes kartu atvažiuodavome į lenktynes, viską aptarinėjome, kartu vakarieniaudavome.

Ä®prastai Niki iš trasos išvažiuodavo ketvirtą ar penktą dienos. O 8 val. vakaro aš atvažiuodavau į vakarienę – tuo metu jis sėdėdavo su savo planšete ir visuomet sakydavo, kad jau valandą nuobodžiauja. Ä® trasą jis atvažiuodavo anksti ryte – dar iki pasirodant aptarnaujančiam personalui. Jam patikdavo dirbti „pirmą pamainą“, o aš dirbdavau „antrą pamainą“. Man tikrai jo trÅ«ksta – ilgiuosi visų pirma draugo ir antra – savo patikėtinio.

Šiais metais buvo ne viena situacija, kai man bÅ«tų buvusi svarbi jo nuomonė. Ä®domu, kai aš savęs klausiu: „O ką šioje situacijoje darytų Niki?“ ir visada surandu atsakymą, nes Lauda visą gyvenimą buvo pakankamai tiesmukiškas. Anksčiau, kai teiraudavausi Niki apie įvairias situacijas, jis visada tvirtai atsakydavo: „Manau, kad reikia daryti taip...“


Komentarai (1)
Accadia
IP: c1c0957 | 12/31 11:20 Atsakyti
Šiandien- blogų minčių atsikratymo diena. Let it go, Toto.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas