„Toyota“ pasirengusi K. Raikkonenui pasiūlyti išbandyti WRC bolidą

„Toyota“ pasirengusi K. Raikkonenui pasiūlyti išbandyti WRC bolidą
logo 2018 Birželio 27 d. 23:18, Ferrari

WRC čempionate dalyvaujanti „Toyota“ komanda yra pasirengusi pasiūlyti F-1 „Ferrari“ pilotui išbandyti savo ralio varžyboms paruoštą automobilį.

Toliau netyla kalbos apie tai, kad po šių metų sezono suomis greičiausiai paliks italų ekipą ir galbūt pasitrauks iš F-1. Tad diskutuojama apie tai, ką sportininkas veiks kitais metais.

Anksčiau užsienio žiniasklaidoje buvo pasirodę gandai, kad K. Raikkonenas yra siejamas su minėta „Toyota“ komanda, bet tai buvo tik „iš nieko išpūstas burbulas“. Tačiau Japonų ekipa vis dėl to neatmeta galimybės pasiūlyti K. Raikkonenui išbandyti savo WRC automobilį.

„Iki šiol jis nebandė mūsų automobilio, tai kodėl gi ne?“, - sakė „Toyota“ komandos vadovas Tommi Makinenas.

„Jeigu jis nori išbandyti mūsų automobilį, aš galiu tuo pasirūpinti, jokių problemų. Aš žinau kaip jis vairuoja. Jis tai daro labai gerai, Kimi nėra pamišęs.“

Buvęs K. Raikkoneno komandos draugas „Citroen Junior“ komandoje (2010 m.) Sebastienas Ogier mano, kad suomio grįžimas į ralį būtų naudingas sportui.

„Jeigu jis nori grįžti, neabejoju, kad Kimi gali gerai pasirodyti. Svarbiausias klausimas: ar jis tikrai to nori? Nes mes žinome, kad jis nėra daug dirbantis žmogus. Bet toks žmogus kaip Kimi tikrai nepakenktų šiam sportui“, - kalbėjo S. Ogier.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0