Turkijos GP: penktadienio treniruotė Nr.1 (6)

Turkijos GP: penktadienio treniruotė Nr.1
logo 2020 Lapkričio 13 d. 11:35, Red Bull Content Pool / Getty Images

Geriausią laiką pirmoje penktadienio treniruotėje Per Turkijos GP parodė „Red Bull“ pilotas Maxas Verstappenas, aplenkęs savo komandos kolegą Alexą Alboną ir „Ferrari“ lenktynininką Charlesą Leclercą.

Penktadienį, 13-tą mėnesio dieną „Formulės-1“ mašinos išvažiavo į trasą Stambulo priemiestyje po 9-erių metų pertraukos. Trasos šeimininkai čia paklojo naują asfaltą ir paviršius buvo labai slidus. „Pirelli“ į Turkiją atvežė pačius kiečiausius padangų mišinius - su kietosiomis padangomis bolidai čia slidinėjo tarsi ant ledo.

„Taip slidu, kad aš net tiesiojoje negaliu rimtai nuspausti akseleratoriaus, - pirmuosiuose ratuose skundėsi Lando Norrisas, kuriam šiandien sukako 21-eri - rytas prasidėjo nuo sveikinimų komandos boksuose.

7 min. sesija buvo sustabdyta raudonomis vėliavomis, Charlesas Lecercas nudaužė plastikinį stulpelį ties išvažiavimu iš serviso zonos. Iš asfalto kyšojo trys stulpelio tvirtinimo varžtai, kurie operatyviai buvo pašalinti ir sesija buvo pratęsta vėl.

Laukdami, kad trajektorija bent kiek pasidengs atidirbtos padangų gumos sluoksniu, lenktynininkai važiavo labai atsargiai. Kai kuriuose GP etapuose trasų įveikimo laiko rekordai bÅ«davo pagerinami jau per pirmą penktadienio treniruotę, tačiau Stambulo parko rekordas - 1:24.770 liko nepajudinamas - šiandien niekam nepavyko įveikti rato greičiau nei 1.35.000 sek.

Hamiltonas sugrąžino mašiną mechanikams neužbaigęs net pilno rato ir prarado daugiau nei valandą. Bottas ir Raikkonenas buvo išlėkę iš trasos, o Gasly, Kvyato, Botto ir Latifi mašinas apsuko trasoje be pasekmių.

Sainzui iškilo problemų su elektronika, tačiau po remonto jis išvažiavo vėl, bet greitai sustojo dėl hidraulikos problemų - jo mašinos evakuacijai keletui minučių buvo paskelbtas virtualaus saugos automobilio režimas.

Vt.

Pilotas

Laikas

Skirtumas

Ratai


Komentarai (6)
Lexxus
IP: 909efe4 | 11/13 15:57 Atsakyti
Panašu, kad Danieliui tikrai netinka sąlygos..
Tech
IP: bfb2e24 | 11/13 14:48 Atsakyti
YZF
11/13 14:38

Asfaltas tai kaip aliejumi pateptas. Nevaziuoja masinos visiskai. Reik tiketis prisitrins veliau

prasivalys ir uzgumuos per FP2 ir FP3.
YZF
IP: 4c5d4e2 | 11/13 14:38 Atsakyti
Asfaltas tai kaip aliejumi pateptas. Nevaziuoja masinos visiskai. Reik tiketis prisitrins veliau
Runius
IP: 4edb0e5 | 11/13 13:22 Atsakyti
Va čia galėjo būti tik viena treniruotė prieš varžybas.
RBR
IP: 1c2d2f1 | 11/13 13:16 Atsakyti
Man labai patinka parasymai: Pirelli atvežė pačios kiečiausios sudėties padangas. Ir taip praktiškai į kiekvieną naują etapą. Kas garantuoja labai intriguojančią vieno sustojimo taktika😀 belieka su nerimu laukti 18 colių padangų, kurios pagal viska turėtų būti dar kietesnės.
Tech
IP: bfb2e24 | 11/13 11:46 Atsakyti
viena is smagiausiu treniruociu siemet ant saltos dulketos trasos. :)
×

TOP naujienos