Už krovinių perskraidinimą – po pusę milijono dolerių

Už krovinių perskraidinimą – po pusę milijono dolerių
logo 2021 Lapkričio 12 d. 17:00, Haas

Pervežant krovinius iš Meksikos į Braziliją „Formulės-1“ komandoms iškilo sunkumų, nes transportiniai lėktuvai dėl prastų pro sąlygų šios savaitės pradžioje negalėjo kilti, tačiau dabar problema jau išspręsta – ketvirtadienį lėktuvai nusileido San Paulo oro uoste.

Iš pradžių rūkas Meksiko oro uoste neleido lėktuvams pakilti, jie buvo sulaikyti, o privalomas degalų papildymas Majamyje dar labiau ištęsė pauzę – orlaivių ekipažai atidirbo leidžiamų valandų skaičių ir be privalomo poilsio jiems skristi toliau neleido.

Komandos, susirinkusios trasoje, paprašė, kad FIA atšauktų komendanto valandą ir toks sprendimas buvo priimtas. Kroviniai buvo gauti tik ketvirtadienį dieną, daugelio komandų bendradarbiai dirbo per naktį, kad bolidai ir įranga būtų laiku parengti penktadienio treniruotei.

McLaren“ komandos vadovas Andreasas Seidlas ketvirtadienį vakare kalbėjo: „Tikiuosi, kad viską suspėsime iki vidurnakčio, kad mechanikai turėtų kelias valandas pamiegoti“.

Vokiečių „Auto Motor und Sport“ praneša, kad kiekviena komanda iš Meksikos į Braziliją transportiniais lėktuvais išsiuntė nuo 26 iki 28 tonų krovinių – tai bolidai, įranga, instrumentai, serveriai. Iš jų 11,56 toną krovinių apmoka „Formulė-1“, o už likusius sumoka pačios komandos – po 30 dolerių už kiekvieną kilogramą.

Išeitų, kad kiekviena komanda sumokėjo už pervežimą iš Meksikos iki Brazilijos po pusę milijono dolerių. Kai kurie buvo nepatenkinti tuo, kad aviakompanija, gaudama tokį milžinišką pelną, nesukomplektavo lėktuvų su atsarginiais ekipažais, kad nebūtų tokių ilgų pauzių.

„Interlagos", San Paulo
Trasa: „Interlagos", San Paulo (Brazilijos GP)
Ilgis: 4,309 km Ratų skaičius: 71
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas