V. Bottas Arkties ralyje finišavo šeštas

V. Bottas Arkties ralyje finišavo šeštas
logo Sausio 18 d. 22:42, Hannu Rainamo

Praėjusį savaitgalį Suomijoje vykusiame Arkties ralyje F-1 „Mercedes“ pilotas Valtteri Bottas finišavo šeštas.

Tai jau ne pirmas kartas, kai suomis dalyvauja ralio varžybose savo šalyje. Sportininkas Arkties ralyje startavo trečius metus iš eilės.

Vairavęs „Citroen DS3 WRC“ automobilį, V. Bottas finišavo šeštas, nuo nugalėtojo Juho Hannineno atsilikęs 3 min. ir 48 sek. Suomio šturmanu šiemet buvo Timo Rautianenas. Pastarasis praeityje kartu su Marcusu Gronholmu WRC čempionate yra iškovojęs 30 pergalių ir 2 čempionų titulus.

Vietoje planuotų dešimties greičio ruožų, buvo surengti tik septyni. V. Bottas varžėsi LK6 klasėje, kurioje viso startavo keturi sportininkai. Suomis savo klasėje liko trečias.

„Manau, kad žiemos pertraukos metu reikia lavinti savo vairavimo įgūdžius. Tad man dalyvavimas tokiose varžybose yra tikrai naudingas. Galų gale ralis yra kitoks, tai kitas iššūkis. F-1 pilotams ralis taip pat yra labiau atpalaiduojantis. Čia mažiau žmonių ir atmosfera dažniau linksmesnė nei per daug rimta. Žinau daug F-1 pilotų norėtų sudalyvauti ralio varžybose, bet jiems yra draudžiama tai daryti“, - pasakojo V. Bottas.

Suomis 2019 m. Arkties ralyje finišavo penktas, o pernai devintas.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos