V. Bottas: buvo sunku nuspėti tai, kas nutiko

V. Bottas: buvo sunku nuspėti tai, kas nutiko
logo Rugpjūčio 02 d. 19:17, Daimler AG

„Mercedes“ piloto Valtteri Botto teigimu, jis negalėjo nuspėti, kad krÅ«vio neatlaikys viena iš jo „Pirelli“ padangų ir dėl to jis praras daug pozicijų.

Suomis ilgą laiką važiavo antras, bet 50-ame rate prakiuro priekinė padanga. Sportininkui pavyko pasiekti techninio aptarnavimo zoną, bet grįžus į trasą „Mercedes“ pilotas atsidÅ«rė 11-oje pozicijoje.

„Žinoma, kad esu labai nusivylęs. Labai nepasisekė. Mačiau, jog prakiuro padanga, turėjau įveikti beveik visą ratą. Situacija tikrai nebuvo ideali“, - kalbėjo V. Bottas.

„Sustojimą atlikome gana anksti, tad žinojome, jog su kietos sudėties padangomis teks įveikti ilgą distanciją. Žinoma, kad bandžiau spausti Lewisą. Bet lenktynėms artėjant prie pabaigos jaučiau vis stipresnę vibraciją. Pranešiau apie tai komandai. Pamaniau, kad gali kilti problemų, tad sumažinau tempą. Bet viskas įvyko taip greitai, jog buvo sunku visa tai nuspėti. Daugiau nieko negaliu pasakyti.“

Kitą savaitgalį vėl Silverstoune vyksiančiose lenktynėse komandos naudos minkštesnės sudėties „Pirelli“ padangas.

„Problemų turės visi. Žinant kokias padangas naudosime, tikrai bus daugiau nei vienas sustojimas. Manau, kad iš šio savaitgalio daug ko pasimokėme. Tiesiog turime judėti toliau.“


Komentarai (0)
×

TOP naujienos