V. Bottas: difuzorius buvo sugadintas pirmame posūkyje

V. Bottas: difuzorius buvo sugadintas pirmame posūkyje
logo Lapkričio 19 d. 15:25, Alfa Romeo F1 Team nuotr.

„Alfa Romeo“ sportininkas Valtteri Bottas tikėjosi gauti taškų Las Vegaso GP etape, startuodamas iš 8 vietos, bet pirmame posÅ«kyje į jį įsirėžė Sergio Perezas su „Red Bull“ ir apgadino suomio mašinos difuzorių, o tai labai neigiamai atsiliepė Valtteri bolido greičiui ir jam nepavyko uždirbti taškų.

Jo komandos partneris Guanyu Zhou taip pat negavo taškų Las Vagase, nes finišavo tik 15-tas.

Guanyu Zhou (15 vieta): „Geros lenktynės su įdomiomis kovomis ir sėkmingais lenkimais, bet man taip ir nepavyko gauti taškų. Starto metu teko išsisukinėti nuo kitų mašinų, todėl nesugebėjau pasinaudoti chaosu priekyje.

Kai į trasą išvažiavo saugos automobilis, mes nutarėme sukti į boksus. Vėliau teko nuvažiuoti 30 ratų su vidutinėmis padangomis – strategija gerai veikė ir leido atkovoti kelias vietas ir pakovoti su L. Hamiltonu ir F. Alonso. Tačiau neturint galimybės surengti sustojimo, paskutiniai 10 ratų buvo sudėtingi. Padangos prarado efektyvumą, greitis nukrito ir aš nukritau į 15 vietą.

Startavus iš 17-tos vietos aš turėjau mažai šansų uždirbti taškų, bet kova buvo įdomi.

Dabar visas dėmesys nukreiptas į Abu Dabį. Mes esame pasirengę gerai praleisti finalinį sezono etapą“.

Valtteri Bottas (17 vieta): Startavau iš aukštos pozicijos, bet labai gaila, kad mano lenktynės buvo sugadintos jau pirmame posÅ«kyje. Po kontakto su F. Alonso, gavau smÅ«gį į mašinos galą ir buvo apgadintas mano difuzorius. Todėl praradau šansą atkovoti prarastas pozicijas.

Vėliau buvo labai ilgos lenktynės, kuriose man trÅ«ko tempo ir sukibimo su danga. Žinoma, esu nusivylęs, nes buvome įsitikinę, kad šiandien pasieksime labai gero rezultato, bet aš neturėjau progos pademonstruoti savo tikrojo greičio.

Prie pozityvių momentų galima priskirti tai, kad mes pagreitėjome greitajame rate ir tai mums leido patekti į kvalifikacijos finalą. Niekas iš mÅ«sų tiesioginių varžovų Las Vegase taip pat negavo taškų, o tai reiškia, kad kova prasitęs finaliniame sezono etape Abu Dabyje. Padarysime viską, kad finišuotumėm dešimtuke ir užbaigtumėm sezoną su geru rezultatu“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749