V. Bottas: į avariją patekę sportininkai gali kaltinti patys save

V. Bottas: į avariją patekę sportininkai gali kaltinti patys save
logo 2020 Rugsėjo 13 d. 20:00, Daimler AG

Valtteri Bottas nesutinka prisiimti atsakomybės už Toskanos GP lenktynių metu įvykusią avariją.

Prieš duodant pakartotinį startą, suomis važiavo rikiuotės priekyje. Lyderiams vos kirtus starto/finišo liniją, už jų susidūrė keli sportininkai: Carlosas Sainzas, Kevinas Magnussenas, Antonio Giovinazzi ir Nicholas Latifi. Visi jie baigė pasirodymą. O lenktynės buvo sustabdytos.

„Mums leidžiama lenktyniauti tik kirtus kontrolinę liniją. Tiesiog šiemet jie nusprendė vėliau nei įprasta išjungti šviesas ant saugos automobilio. Todėl tinkamai pasiruošti pakartotiniam startui laiko yra palikta mažai“, - pasakojo V. Bottas.

„Žinoma, būdamas rikiuotės priekyje stengiesi išnaudoti visus šansus. Bet aš nesu kaltas dėl to, kas įvyko. Iki starto važiavau pastoviu tempu. Taip, startavau vėliau, bet kovoti vienas su kitu galime tik kirtę kontrolinę liniją, o ne prieš kertant ją. Tad tie, kurie pateko į avariją, gali pasižiūrėti į veidrodį. Nematau prasmės toliau dėl to dejuoti.“

„Manau, kad FIA arba FOM, nežinau kas priima sprendimus dėl saugos automobilio, stengiasi, kad šou būtų geresnis. Štai kodėl jie išjungia vėlai šviesas ant saugos automobilio. Taip daroma tam, kad negalėtum anksti susikurti didelio atstumo ir pradėti lenktynes dar prieš paskutinį posūkį. Tad galbūt dabar metas pagalvoti ar tokie veiksmai nekelia grėsmės saugumui.“Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218