V. Bottas išbandė „Toyota WRC“ automobilį (5)

V. Bottas išbandė „Toyota WRC“ automobilį
logo 2019 Liepos 20 d. 21:10, Toyota Gazoo Racing WRT

Mercedes“ pilotas Valtteri Bottas šią savaitę Suomijoje išbandė „Toyota WRC“ automobilį.

Suomis šių metų sausį debiutavo Arktikos ralyje, kurio metu pilotavo „M-Sport“ komandos „Ford Fiesta R5“ automobilį.

Šią savaitę sportininkas vėl sėdo už ralio automobilio vairo, tik šį kartą vairavo ne „Ford“, o „Toyota“.

„Toyota Gazoo Racing“ sporto direktorius Kaj Lindstromas patikino, kad V. Bottas automobilį išbandė „tiesiog norėdamas gerai praleisti laiką“.

„Sutartis nėra pasirašyta. Jam patiko Arktikos ralyje, bet mes turime geriausią automobilį, todėl jis norėjo jį išbandyti“, - juokavo K. Lindstromas.

Besiruošdami Suomijos raliui šią savaitę bandymuose dalyvavo „Toyota“ komandos lenktynininkai Ottas Tanakas ir Jari-Matti Latvala. Pasibaigus važiavimams, bandymų komanda pasiliko dar vienai dienai ir dirbo su V. Bottu.

„Bandymai, kuriuose sudalyvavo Valtteri, buvo suplanuoti iš anksto. Po to kai automobilį išbandė mūsų vyrukai, už vairo sėdo jis ir vairavo jį specialiame ruože netoli Jyvaskyla.“

Šiemet „M-Sport“ komanda liko patenkinta V. Botto greičiu, kai suomis metų pradžioje išbandė ekipos automobilį Prancūzijoje. O „M-Sport“ pilotas Teemu Suninenas yra įsitikinęs, kad V. Bottas ralyje gali pasiekti gerų rezultatų.

„Tai, ką jam pavyko pasiekti Arktikos ralyje buvo įspūdinga. Būtų malonu jį pamatyti kitame ralyje. Įdomu ralyje pamatyti vyrukus iš kitų sporto kategorijų, ypač tuos, kurie laikomi geriausiais pasaulyje“, - sakė suomis.


Komentarai (5)
ddt
| 07/21 17:00 Atsakyti
deivec
07/21 08:43

tai Bottas darys kaip Kimi. Kelis metus i rally, po to sugrizimas ?

O gal geriau daryt kaip Alonso? Pasiuntė vienus iš didelių ambicijų gauti tripple crown - trenkė durimis, ir taip - laimėjo kitur, bet trečioj vietoj fiasko , ir rezultate - be prošvaisčių sugrįžt? O kodėl tamsta nereaguodavai į tai, kad tarkim Button'as nuolat dalyvaudavo triatlone? Nekilo noras pasakyti, kad jis ieškosi naujo darbo? :) Pasitūsino suomis Bottas suomių WRC komandoj su draugais suomiais, šaunuolis, ir OK. Šitoj vietoj tai vadinasi "tiek žinių".
RBR
| 07/21 11:46 Atsakyti
Pats laikas pradėti ieskotis naujo darbo🙂
deivec
| 07/21 08:43 Atsakyti
tai Bottas darys kaip Kimi. Kelis metus i rally, po to sugrizimas ?
ddt
| 07/20 22:48 Atsakyti
[GM]-Car
07/20 21:20

Šiaip ford fiesta wrc arktyje išbandė , o ne r5.

Čia dėl to, kad pavasarį Bottas išbandė ir Fiesta R5, bet žurnalistai, o (neturintys įpročio patikrinti faktų - šio saito redaktoriai) tiesiog surašė kas ant liežuvio atėjo, ir tiek. Bottas su Fiesta R5: https://www.youtube.com/watch?v=r5TksqKfcZU
[GM]-Car
| 07/20 21:20 Atsakyti
Šiaip ford fiesta wrc arktyje išbandė , o ne r5.
×

TOP naujienos