V. Bottas kitąmet „Alfa Romeo“ komandoje gali pakeisti K. Raikkoneną

V. Bottas kitąmet „Alfa Romeo“ komandoje gali pakeisti K. Raikkoneną
logo 2021 Liepos 23 d. 17:49, Daimler AG

Valtteri Bottas laikomas pagrindiniu kandidatu kitais metais „Alfa Romeo“ komandoje pakeisti Kimį Raikkoneną. Tiesa, tai galėtų nutikti tik tuo atveju, jei „Mercedes“, kuriai dabar atstovauja suomis, nepratęs su juo sutarties.

Minėtoji „Mercedes“, jau pasirašiusi naują sutartį su Lewisu Hamiltonu, dėl brito komandos draugo ketina apsispręsti per vasaros pertrauką. Ekipa greičiausiai pratęs sutartį su V. Bottu arba pasirašys kontraktą su dabartiniu „Williams“ pilotu George'u Russellu.

„Mercedes“ vadovas Toto Wolffas vis kartoja, kad sprendimas dėl antrojo lenktynininko dar nėra priimtas. Bet jei ekipa pasirinks G. Russellą, V. Bottui teks ieškotis vietos kitoje komandoje. Suomis yra sakęs, kad norėtų toliau lenktyniauti F-1.

Anksčiau sklido kalbos, kad V. Bottas gali susikeisti vietomis su G. Russellu ir po ilgos pertraukos sugrįžti į „Williams“. Tačiau kuo toliau, tuo dažniau užkulisiuose kalbama apie tai, kad suomis kitais metais gali atsidurti „Alfa Romeo“, kurioje pakeistų tėvynainį Kimį Raikkoneną.

Nors derybos tarp V. Botto ir „Alfa Romeo“ dar neprasidėjo, teigiama, kad pastaroji ekipa jau buvo susikiekusi su sportininko vadybininkų komanda. Situacija greičiausiai nesikeis tol, kol galutinio sprendimo nepriims „Mercedes“.

„Alfa Romeo“ vadovas Fredericas Vasseuras anksčiau yra sakęs, kad komanda taip pat neskuba pasirašyti sutarčių su pilotais kitiems metams. Ekipa laukia kokius sprendimus priims čempionato lyderės - „Mercedes“ ir „Red Bull“.

Lando Norrisas
Pilotas: Lando Norrisas 2024 sezono taškai: 69
Komanda: McLaren Amžius: 24 m.
Plačiau
Valtteri Bottas
Pilotas: Valtteri Bottas 2024 sezono taškai:
Komanda: Sauber Amžius: 34 m.
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983