V. Bottas: komanda liepė atakuoti ir aš atakavau (9)

V. Bottas: komanda liepė atakuoti ir aš atakavau
logo 2019 Liepos 28 d. 19:35, Daimler

Valtteri Bottas sudaužė bolidą Vokietijos GP etapo metu ir prarado gerą galimybę sumažinti atsilikimą nuo Lewiso Hamiltono asmeninėje įskaitoje. Po finišo „Mercedes“ pilotas su apgailestavimu konstatavo savo klaidą.

Valtteri Bottas: „Šiandien aš įsisavinau labai daug pamokų. Aš pats suklydau – komanda man sakė atakuoti ir aš atakavau iš visų jėgų, kad galėčiau užlipti ant podiumo. Aš persistengiau tame posūkyje, praradau galinės mašinos dalies kontrolę. Mano klaida – galbūt man reikėjo elgtis kiek santūriai ir laukti galimybės.

Iš kitos pusės, jei aš nebūčiau atakavęs, tai, matyt, būčiau praradęs šansą pakilti ant podiumo. Bet kokiu atveju, šiandien aš galėjau uždirbti bent keletą svarbių taškų. Nėra abejonių, kad šiandien aš išmokau daugybę pamokų.

Tokiomis sąlygomis labai lengva padaryti klaidą. Aš visuomet siekiau to, kad lenktynėse nedaryčiau klaidų, bet šiandien suklydau netinkamu laiku netinkamoje vietoje. Tuo man lenktynės ir užsibaigė“.


Komentarai (9)
A85 logo rėmėjas
| 07/30 13:12 Atsakyti
Aš biškį galvojau kur čia VB problema šitam sezone (ir aplamai kituose su Mercedes). Tai jo problema yra LH. Šitam sezone VB atkalė kaip važiuot kvalifikacijoj. Rezultatai visai neblogi. Bet LH ilgai nesėdėjo rankų sudėjęs, pamatė, kad VB gerai kvalifikuojasi, pradėjo ten gerint savo pozicijas. Toliau, startai. Sezono pradžioj VB puikiai startuodavo, bet pamatė LH, kad VB pradėjo treniruotis startam, tai ir anis pradėjo. Yra dar vienas komponentas, kurio VB neperprato taip gerai, kaip LH - padangos. Jei LH sugeba važiuot greitai ir tuo pačiu tausot padangas, tai VB šitoj vietoj stipriai atsilieka. Problema tik, kad LH šitą reikalą ilgai tobulino, ir tam reikia daugiau laiko, nei išmokti gerai startuoti ar susikaupus suštampuot greičiausią ratą kvalifikacijoj. Žodžiu. VB nėra prastas vairuotojas, kaip čia daug kas galvoja, tiesiog LH pamatęs silpną savo vietą pradeda dirbti toj vietoj, ir kiek VB prideda, tiek LH atkanda.
LewisDNF
| 07/29 15:25 Atsakyti
obmoc
07/28 21:07

Su greiciausiu bolidu nesugeba strolo aplenkt.apgailetinas visiskai. ne vieta tokiam f-1

Tokiomis salygomis nera greičiausio bolido. Važiuoji tiek kiek leidžia trasos būklė, nes kiekvienas bolidas pajegus ten isukti 1.19-1.17 kas daugiau rizikuoja tas įveikia ratą greičiau arba klysta. Labiausiai gaila, kad dingo tas bottas siunte *** po Australijos pergales, galvojau siemet varys ir dzin ant kontrakto
Jonaitis
| 07/29 08:27 Atsakyti
Sio sezono zvaigzde!
Arnius
| 07/28 23:55 Atsakyti
Nu botas tik detale hamio bolide,jis tik navarotas hamiui cempa paimt,kai hamis v zope,tai ir botas nesvarbus,aiskiau nebuna
EičJey
| 07/28 21:54 Atsakyti
Jau kažkur rašiau, bet aš asmeniškai neprisimenu nė vieno Botto lenkimo. GB Hamiltonas startavo antras, iki pat sustojimo Bottui ramybės nedavė, bet Bottas startavęs antras taip ir paleidžia Hamiltoną ant 4s+...
Aš Vytautas
| 07/28 21:43 Atsakyti
nesugebėjo net mėgint atakuot strolo... tikrai apgailėtina...
obmoc
| 07/28 21:07 Atsakyti
Su greiciausiu bolidu nesugeba strolo aplenkt.apgailetinas visiskai. ne vieta tokiam f-1
Rimvydas Rozenas_2
| 07/28 20:52 Atsakyti
Nu komanda liepe priešininka atakuot o ne siena:D
YZF
| 07/28 20:30 Atsakyti
Po siu pamoku, kitame etape Bottas atvaziuos saugioje 5 vietoje.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas