V. Bottas liko nustebintas L. Hamiltono darbu už trasos ribų

V. Bottas liko nustebintas L. Hamiltono darbu už trasos ribų
logo 2017 Spalio 30 d. 00:35, Daimler

Šiemet į „Mercedes“ komandą perėjęs Valtteri Bottas liko nustebintas Lewiso Hamiltono darbu už trasos ribų.

Meksikoje vykusiose F-1 lenktynėse britas finišavo tik devintas, bet tokio rezultato pakako, kad sportininkas užsitikrintų ketvirtąjį čempiono titulą. L. Hamiltonas šiemet iškovojo vienuolika „pole“ pozicijų ir lenktynėse nugalėjo devynis kartus.

Tuo tarpu 71 tašku lenktynininku įskaitoje nuo brito atsiliekantis V. Bottas pergalės šampanu šiemet mėgavosi tik du kartus.

„Prieš atvykdamas į komandą Lewiso beveik nepažinojau“, - pasakojo V. Bottas.

„Nežinojau koks jis žmogus. Žinojau tik tiek, jog jis talentingas pilotas. Šiemet visi dar kartą įsitikinome, kad jis yra geras pilotas. Bet Lewisas taip pat yra šaunus vyrukas. Jis, kaip ir visi kiti, yra normalus žmogus. Visada žinojau, kad Lewisas yra labai talentingas. Bet nežinojau kiek daug ir sunkiai jis dirba už trasos ribų. Tad šiemet jis tikrai nusipelnė čempiono titulo.“

Pasinaudojęs incidentu po starto, kuriame sudalyvavo L. Hamiltonas ir S. Vettelis, suomis Meksikoje vykusiose lenktynėse nusileido „Red Bull“ pilotui Maxui Verstappenui ir finišo liniją kirto antroje vietoje.

„Po incidento viskas buvo paprasta. Man pavyko išvengti kontakto. Važiavau antras, bandžiau vytis Maxą, bet sunkiai sekėsi tai daryti.“

„Vienu metu turėjome palaikyti stabdžių ir variklio temperatūras, tad dėl to praradau šiek tiek laiko. Malonu po kurio laiko vėl užlipti ant apdovanojimų pakylos. Gaila, kad negalėjome pasipriešinti Maxui ir „Red Bull“. Tad turėsime daug ko pasimokyti iš šio savaitgalio.“Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218