V. Bottas nekomentuoja gandų apie savo atlyginimą (4)

V. Bottas nekomentuoja gandų apie savo atlyginimą
logo 2017 Vasario 17 d. 06:50, Daimler
Suomijos spauda rašo, kad Valtteri Botto perėjimas iš „Williams“ į „Mercedes“ komandą jau atsiliepė ir šio piloto finansinei padėčiai. Pagal gandus, suomio atlyginimas nuo 3 mln. eurų padidėjo iki 8 mln. per metus ir dabar Valtteri uždirbs daugiau nei garsus jo tėvynainis Kimis Raikkonenas.
Beje, pats Bottas visus finansinius klausimus neigia: „Aš nežinau, iš kur paimti šie skaičiai, bet aš nenoriu apie tai visai kalbėti. Tai nėra vieša informacija, o komentuoti gandų aš nesu linkęs.
Aš puikiai suprantu, kad šioje stadijoje aš negaliu turėti ilgamečio kontrakto, kadangi komanda nori pažiūrėti, ką aš apskritai sugebu. Aš nematau tame problemos. Man visada tekdavo įrodyti, kad esu nusipelnęs vietos prie F-1 bolido vairo ir atrodo, kad moku pilotuoti tokį bolidą. Komanda laukia iš manęs gerų rezultatų ir aš turiu juos parodyti.
Daugelis mano, kad perėjimas į „Mercedes“ yra rizika mano karjerai, bet aš pats manau, kad tai yra puikus šansas man pačiam. Pirmą kartą aš gavau galimybę parodyti viską, ką sugebu. Nico Rosbergas įrodė, kad Lewisą Hamiltoną yra įmanoma įveikti. Taip, jis triskart pasaulio čempionas, o aš kol kas nelaimėjau nė vieno etapo, bet aš nematau priežasčių, kodėl mes abu negalėtumėme važiuoti viename lygyje.
Aš visada norėjau, kad turėčiau labai greitą komandos draugą ir aš jį dabar gavau. Mes su Lewisu jau matėmės šiais metais. Jis pasveikino mane“.

Komentarai (4)


kipshas999
| 2017 Vasario 18 d. 23:34
uz dyka nieks nieko nedaro siais laikais,ir Merse uz dyka nieks nevaziuotu,o pasneket bele ka galima....
D.H.
| 2017 Vasario 17 d. 20:04
Nelabai suprantu kaip cia yra. Daug kas komentaruose snekejo, kad yra pilotu kurie su Mersu ir uz dyka vaziuotu , o sitas beveik trigubai daugiau gaus, negu pries tai gavo...
Tech
| 2017 Vasario 17 d. 16:30
dideles rizikos nera. 2018 atgal i Williams, ir visos puses patenkintos
deivec
| 2017 Vasario 17 d. 09:29
Rizika karjerai :D nu tai aisku, kad rizika, bet jei ta rizika pasiteisins, tada bus geidziamas. Tokia jau F1. Negi jis turejo atmesti pasiulyma, nes tipo rizika yra :D