V. Bottas - „Renault“ komandos kandidatų sąraše

V. Bottas - „Renault“ komandos kandidatų sąraše
logo 2020 Gegužės 21 d. 21:54, Daimler AG

Vokiečių žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, kad „Renault“ svarsto Valtteri Botto, pastaruosius kelis metus atstovaujančio „Mercedes“ ekipai, kandidatūrą.

Praėjusią savaitę pilotų rinką išjudino Sebastianas Vettelis. Buvo oficialiai paskelbta, kad vokietis metų gale paliks „Ferrari“ komandą. O vietą ekipoje 2021 m. užims dabartinis „McLaren“ atstovas Carlosas Sainzas. Tuo tarpu ispano vieta britų komandoje atiteks Danieliui Ricciardui, kuris po šių metų sezono paliks „Renault“.

Su prancūzų automobilių gamintojo ekipa siejami S. Vettelis ir Fernando Alonso. Tiesa, daugelis abejoja, kad bent vienas iš F-1 čempionui tikrai nori atsidurti „Renault“ komandoje.

Ekipa galėtų susigrąžinti Nico Hulkenbergą, kuris komandą paliko po praėjusių metų sezono. Bet vokiečių „Motorsport-Total“ skelbia, kad „Renault“ susidomėjo V. Bottu. Teigiama, kad komandos atstovai jau kalbėjosi su suomio vadybininku Didier Cotonu.

Jei „Ferrari“ ir „McLaren“ pilotų sudėtys kitų metų sezonui jau yra aiškios, tai „Mercedes“ su „Toto Wolffu niekur neskuba. Turbūt niekam ne paslaptis, kad „Sidabrinės strėlės“ nori savo gretose išlaikyti Lewisą Hamiltoną. Tuo tarpu V. Botto ateitis nėra aiški.

Suomis norėtų likti „Mercedes“ ekipoje, o minėtasis T. Wolffas jau ne kartą kalbėjo apie ištikimybę dabartiniams pilotams. Bet vis labiau ima sklisti kalbos, kad „Mercedes“ komandos vadovas ekipoje vietoje V. Botto kitais metais norėtų matyti dabartinį „Williams“ atstovą George‘ą Russellą.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983