V. Bottas savo pasirodymą šių metų sezone įvertino 8 balais (3)

V. Bottas savo pasirodymą šių metų sezone įvertino 8 balais
logo 2019 Gruodžio 16 d. 23:15, Daimler AG

Mercedes“ pilotas Valtteri Bottas, lenktynininkų įskaitoje likęs atras, savo pasirodymą šių metų F-1 sezone įvertino 8 balais.

Iškovojęs pergales Australijoje ir Azerbaidžane, suomis trumpai pirmavo čempionate. Bet vėliau neprilygo komandos draugui Lewisui Hamiltonui ir galų gale metus baigė antras, 87 taškais atsilikęs nuo brito, bet 48-iais aplenkęs „Red Bull“ atstovą Maxą Verstappeną.

„Jei vertinčiau komandos pasirodymą, skirčiau devynis balus iš dešimties. Beveik maksimalus balas, bet nemanau, kad šiemet viskas klostėsi puikiai. Mes visada galime atlikti darbą geriau. Todėl devyni“, - praėjusį sezoną vertino V. Bottas.

„Kalbant apie mane, man tai buvo geriausias sezonas karjeroje. Jei vertinčiau vien tik savo greitį, skirčiau 8 balus. Tikrai galiu geriau atlikti savo darbą.“

„Šiemet padariau pažangą visose srityse. Padirbėjau geriau nei pernai. Bet turiu būti stipresnis visose trasose, esant įvairioms sąlygoms. Sakyčiau, jog šiemet viso sezono metu man trūko pastovumo. Tad žinau kur turiu pasitempti kitais metais.“


Komentarai (3)
tribeca
| 12/17 12:53 Atsakyti
Prajuokino, 8 isivertino.
Arre
| 12/17 14:52 Atsakyti
leksas
12/17 09:03

totas kaip tėvas sūnų apsikabinęs :D

Labiau gal kaip socialinis darbuotojas neįgalų vaiką...
leksas
| 12/17 09:03 Atsakyti
totas kaip tėvas sūnų apsikabinęs :D
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas