V. Bottas tikisi likusiuose etapuose išvengti starto pozicijų baudų

V. Bottas tikisi likusiuose etapuose išvengti starto pozicijų baudų
logo Spalio 26 d. 18:20, Daimler AG

„Mercedes“ lenktynininkas Valtteri Bottas išreiškė viltį likusiuose šių metų F-1 sezono etapuose išvengti baudų už jėgainės arba jos elementų keitimą.

Rusijos GP savaitgalio metu suomio bolide buvo pakeista jėgainė, o praėjusį savaitgalį Ostine, kur vyko JAV GP lenktynės, „Mercedes“ komanda sportininko bolide pakeitė vidaus degimo variklį.

„Tikiuosi, kad šiuo klausimu viskas baigta. Manau, kad su mano paskutiniais dviem varikliais viskas yra gerai. Nepastebėjome jokių problemų“, - kalbėjo V. Bottas.

„Laikau sukryžiavęs pirštus, kad iki sezono pabaigos pavyks išvengti starto pozicijų baudų. Likusiuose etapuose tęsis atkakli kova dėl čempionų titulų. Bet tokie atvejai, kai tau skiriama starto pozicijų bauda, sugadina lenktynes, net jei ir pavyksta aplenkti ne vieną varžovą.“

Praėjusį šeštadienį Ostino trasoje surengtoje kvalifikacijoje suomis liko ketvirtas. Pritaikius 5 starto pozicijų baudą už motoro keitimą, sportininkas lenktynes turėjo pradėti iš devintos pozicijos. Lenktynėse V. Bottas aplenkė tik tris varžovus ir finišo liniją kirto šeštas.

„Kaip ir tikėjausi, lengva tikrai nebuvo. Pirmoje varžybų pusėje viską apsunkino tai, jog užstrigau už „AlphaTauri“ sportininkų, tad praradau nemažai laiko. Deja, bet saugos automobilis trasoje taip ir nepasirodė. Padariau pažangą, bet ji buvo menka.“

Valtteri Bottas
Pilotas: Valtteri Bottas 2021 sezono taškai: 203
Komanda: Mercedes Amžius: 32 m.
Plačiau
„Circuit of the Americas", Ostinas
Trasa: „Circuit of the Americas", Ostinas (JAV GP)
Ilgis: 5,513 Ratų skaičius: 56
Plačiau

Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas