V. Bottas: turiu realų šansą gauti taškų

V. Bottas: turiu realų šansą gauti taškų
logo Balandžio 20 d. 17:03, Alfa Romeo F1 Team nuotr.

Sauber“ pilotas Guanyu Zhou tikėjosi patekti į kvalifikacijos finalą namų trasoje Šanchajuje. Bet parodė tik 16-tą laiką. Kur kas sėkmingiau sesija susiklostė kino komandos draugui Valtteri Bottui – jis kvalifikavosi dešimtas ir tikisi lenktynėse gauti taškų.

Valtteri Bottas (10 vieta): „Apskritai, buvo nebloga diena. Su nekantrumu laukiu sekmadienio ir tikiuosi savaitgalį užbaigti su įskaitiniu rezultatu.

Sprinte gana gerai startavau, bet vėliau man nepasisekė – buvau įspraustas tarp varžovų 6 posūkyje pirmame rate ir pažeidžiau priekinio sparno torcinę plokštelę. Todėl visą sprinto distanciją man buvo gana nelengva vairuoti. Galiausiai mes turėjome neblogą tempą – Zhou finišavo dešimtuke, o tai įkvepia prieš pagrindines lenktynes.

Tačiau kvalifikacijoje viskas buvo kitaip. Man viskas pavyko sklandžiai ir aš pirmą kartą šiais metais patekau į kvalifikacijos finalą. Malonu matyti „Sauber“ pažangą šioje trasoje. Finale aš buvau labai arti Nico Hulkenbergo, todėl rytoj turėtų būti linksma. Manau, kad turiu realų šansą uždirbti taškus, bet tam reikės viską padaryti beveik idealiai.

Be to, mūsų komandą tribūnose palaiko didelė dalis sirgalių, kuri tikrai pridės greičio. Visi esame labai motyvuoti prieš startą“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332