V. Bottas žada padėti naujokui G. Zhou (4)

V. Bottas žada padėti naujokui G. Zhou
logo Sausio 12 d. 10:59, Pirelli

Kinas Guanyu Zhou bus vienintelis naujokas šių metų „Formulės-1“ sezone. Kinų lenktynininkas taps Valtteri Botto komandos draugu „Alfa Romeo“ komandoje. Ir nors pačio V. Botto laukia adaptacija naujoje jam komandoje, suomis yra pasirengęs padėti jaunajam Zhou.

„Kai jūs prisijungiate prie naujos sau komandos „Formulėje-1“, jus pradeda supti daug itin protingų specialistų, kurie yra pasirengę jums padėti, - kalbėjo V. Bottas leidiniui „Racingnews365“. - Kadangi mes būsime partneriais, esu pasirengęs jam padėti.

Mes turėsime dirbti kaip vieninga komanda, mes privalėsime būti komanda ir tikiuosi, kad toks požiūris leis mums judėti teisinga kryptimi, pasiekti gerų rezultatų ir uždirbti daug taškų. Todėl esu pasirengęs dirbti su ekipos kolega“.

Atsakydamas į klausimą, ar su juo tarėsi komandos vadovas Fredericas Vasseuras, ką pakviesti į partnerius jam, V. Bottas sakė: „Aš gaudavau visas naujienas, kaip vyksta derybos ir sprendimą sužinojau anksčiau nei buvo padarytas oficialus pareiškimas. Tačiau mane tik tiesiog informuodavo – viską spręsdavo Fredericas. Aš pasitikiu juo, nes jis geriau žino, koks variantas bus geriausias visai komandai“.

Valtteri Bottas
Pilotas: Valtteri Bottas 2022 sezono taškai: 46
Komanda: Sauber Amžius: 32 m.
Plačiau

Komentarai (4)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
:pablo:
IP: 1d2f18b | 01/13 08:08 Atsakyti
Manau, atspindi Valterri charakterį - talentingas ir darbštus, bet ir totalus gerietis. F1 reikia būti naglesniu ir savanaudiškesniu, ko gero, kad laimėtum titulus.
lucifer
IP: 4b128bc | 01/12 16:40 Atsakyti
išties padės jei naujokui nuolat pralaimės, tai naujoko karjerai tikrai bus svari pagalba :D
bbd-336
IP: edfbb78 | 01/12 11:24 Atsakyti
Jis jau seniai ant visko padėjęs...
N 7
IP: 3f4db7f | 01/12 11:08 Atsakyti
Padejejas... Ypac komandos draugui... Matem... Lai ziuri, kad paciam nereiketu pagalbos... 😂
×

TOP naujienos