V. Rossi ir L. Hamiltonas vienai dienai gali apsikeisti vietomis (1)

V. Rossi ir L. Hamiltonas vienai dienai gali apsikeisti vietomis
logo 2019 Spalio 20 d. 19:44, Daimler AG

Daugkartinis „MotoGP“ čempionas Valentino Rossi prasitarė, kad tariamasi dėl datos, kuomet jis ir daugkartinis F-1 čempionas Lewisas Hamiltonas apsikeis vietomis.

Jei dėl visko pavyks susitarti, italas sės už „Mercedes“ bolido vairo, o britas sės ant „Yamaha“ komandos motociklo.

V. Rossi tai nebÅ«tų pirmasis kartas už F-1 bolido vairo. Italas praeityje yra išbandęs F-1 „Ferrari“ bolidą.

L. Hamiltonui tai taip pat nebÅ«tų pirmasis kartas ant lenktynėms paruošto motociklo. Britas pernai Jereze suko ratus su Pasaulio „Superbike“ (WSBK) „Yamaha“ komandos motociklu ir vėliau pareiškė, kad „motociklai jį visada domino labiau nei automobiliai.“

„Taip, mes bandome suorganizuoti apsikeitimą su Hamiltonu. Tai bÅ«tų fantastiška“, - sakė V. Rossi.

„Jie bando susitarti dėl datos, kuomet Lewisas galėtų išbandyti M1, o aš „Mercedes“. Tikimės, kad pavyks tai suorganizuoti. BÅ«tų labai šaunu. Išbandyti F-1 bolidą visada yra puiku.“

Ä®vertinus visus rizikos faktorius, apsikeitimas greičiausiai įvyktų pasibaigus abiejų čempionatų sezonams. „MotoGP“ paskutinės lenktynės įvyks lapkričio 17 d., o F-1 - lapkričio 29 d.

Manoma, kad sportininkai vienas kito techniką išbandytų Abu Dabyje. Pasibaigus sezonui, F-1 komandos ten pasiliks padangų bandymams. Tuo tarpu V. Rossi planuoja dalyvauti gruodžio 14 d. Abu Dabyje vyksiančiose automobilių lenktynėse.

L. Hamiltonas ir V. Rossi yra remiami energetinių gėrimų gamintojo „Monster“. O pagrindinis „Mercedes“ rėmėjas „Petronas“, „MotoGP“ čempionate remią vieną iš „Yamaha“ motociklus naudojančią komandą.


Komentarai (1)
Black_Death
| 10/21 15:25 Atsakyti
pasigedau kelių įgrisusių sakinių. man įdomu, buvo kokie nors pasikeitimai f-1.lt moderatoriuose?
×

TOP naujienos