Varžovai nenori, kad „Ferrari“ išsaugotų veto teisę (2)

Varžovai nenori, kad „Ferrari“ išsaugotų veto teisę
logo 2019 Gegužės 23 d. 22:20, Red Bull Content Pool / Getty Images

Kai kurių komandų vadovai nepritaria tam, kad „Ferrari“ komanda ir ateityje išsaugotų veto teisę.

Ne taip seniai italų ekipos vadovas Mattia Binotto teigė, kad komandai reikalingas veto, nes turėdama tokią teisę ji „gina visas čempionato dalyves“.

Red Bull“ vadovas Christianas Horneris mano, kad nepriklausomai nuo to, turės „Ferrari“ veto teisę ar ne, ji visada visų pirma gins savo interesus.

„Gerai, galime sakyti, jog jiems tai vienas iš įrankių apsaugoti visas kitas komandas. Bet „Ferrari“ visų pirma atstovauja „Ferrari“. Kadangi viską ketiname pradėti nuo balto popieriaus lapo, būtų logiška, kad jie netektu veto teisės. Taisyklės vienodos visiems“, - sakė C. Horneris.

M. Binotto pareiškimą, kad „Ferrari“ bando apsaugoti visas komandas su šypsena veide pakomentavo „McLaren“ vadovas Zakas Brownas.

„Labai gražu iš jų pusės, kad jie bando apginti kitų interesus. Bet mūsų visų interesai yra skirtingi. Net F-1 turi savo interesus ir jos savininkai daro viską, kas geriausia sportui. Žinoma, „Ferrari“ indėlis į šį sportą yra didžiulis, bet tai, mano manymu, galime įvertinti ir kitais būdais“, - teigė Z. Brownas.

Neigiamai apie „Ferrari“ norą išsaugoti veto teisę pasisakė ir „Williams“ vadovo pavaduotoja Claire Williams.

„Aš įžvelgiu vieną problemą - šis sportas tapo per daug demokratiškas. Ne kartą viešai apie tai išsakiau savo nuomonę. Manau, kad F-1 ir FIA turėtų turėti didesnę įtaką sprendžiant taisyklių klausimus. Turime pagalvoti apie šio sporto ateitį ir apsaugoti jo DNR. Kai yra suformuotas tam tikras komitetas, daryti tai sklandžiai yra sunku. Nemanau, kad viena komanda turėtų turėti veto teisę. Tai nelogiška.“


Komentarai (2)
bravo30
| 05/24 16:08 Atsakyti
ferrari visada turejo veto nuo f-1 pradzios tai kam dabar keisti tai kas yra istorija. O kitos komandos tiesiog pavydi 😂
Larensas
| 05/24 11:56 Atsakyti
pasielgtų protingai, panaikinę šitą nesąmonę. be to, fiatas turi ir daugiau efektyviai iki šiol veikusių priemonių - pvz, šantažą, kad bėgs lauk iš f1.
×

TOP naujienos