Varžovai nepatenkinti „Racing Point“ bolidu (14)

Varžovai nepatenkinti „Racing Point“ bolidu
logo 2020 Vasario 19 d. 19:50, Racing Point

Kai kurių komandų atstovai liko nepatenkinti po to, kai šiandien Barselonos trasoje, kur prasidėjo F-1 bandymai, pamatė naująjį „Racing Point“ bolidą, kuris jau vadinamas 2019 m. „Mercedes“ automobilio kopija.

Vos pasirodžius trasoje, daugelis greitai atkreipė dėmesį į tai, kad RP20 yra labai panašus į bolidą, kurį pernai naudojo čempionė „Mercedes“.

Naujasis „Racing Point“ bolidas stipriai skiriasi nuo to, kurį ekipa naudojo pernai. Tačiau nereiktų stebėtis, kad buvo pasisavintos tam tikros „Mercedes“ idėjos. Vis dėlto „Racing Point“ naudoja pastarojo gamintojo variklius bei kitus elementus.

„Priekinė ir galinė pakaba bei transmisija yra tokia pat, kokią pernai naudojo „Mercedes“, - neslepia „Racing Point“ technikos direktorius Andy Greenas.

„Mercedes“ vėjo tunelyje prie naujojo bolido dirbome nuo gegužės mėnesio. Tad logiška, jog atsižvelgėme į „Mercedes“ automobilio koncepciją ir nebandėme sukurti dar vieno „Red Bull“ bolido.“

Vokiečių leidinys „Auto Moto und Sport“ neįvardino konkrečių ekipų, bet skelbia, kad yra kelios komandos, kurios nėra patenkintos tuo, jog „Racing Point“ į bandymus atvažiavo su 2019 m. „Mercedes“ bolido kopija.

Ar bolidai tikrai tokie panašūs? Palyginimas žemiau.


Komentarai (14)
Zidane
| 02/20 12:53 Atsakyti
Pagal nuotraukas tai atrodo kaip perdažytas mercedes (o praktiškai gal ir skiriasi kur nors keletas milimetrų).
Šiaip tai nespalvotas Racing Point / Mercedes bolidų nuotraukas jau galima dėti į knygutes vaikams su uždaviniu "rask 10 skirtumų" :D :D
Larensas
| 02/20 10:48 Atsakyti
čia labiausiai kelnes prikrovė fiatas, nes jei dar ir nuo forsindijos gaus, tai ir lekliūrka gali dėt į padus iš arklidžių. o ne taip seniai ir trečio bolido norėjo, ir draskėsi, kad fiato kopija hasas susiderina su visokiom sporto dvasiom, fėjom ar kuo ten dar.
kart
| 02/20 09:43 Atsakyti
ArasHamis
02/20 09:14

Kai klonuoja Haas, ar Alpha Romeo *FERRARI* visiems gerai.....Kažkokie marazmai.....

Kad Alfa neklonuota, tai tikrai.
ArasHamis
| 02/20 09:14 Atsakyti
Kai klonuoja Haas, ar Alpha Romeo *FERRARI* visiems gerai.....Kažkokie marazmai.....
nma
| 02/20 03:31 Atsakyti
spalva tai tikrai skiriasi
RBR
| 02/19 21:11 Atsakyti
RP ryskiai paskubejo su sito bolido debiutu.Dabar kiti tures daug laiko apskusti sia "koncepsija" ir fia tures reaguoti,nes priesingu atveju prasides masinis bolidu klonavimas. Tuo labiau jei Perezo laikas buvo realus, tai net tie patys RedBull ir Ferrari gali sunerimti:)
deivec
| 02/19 21:11 Atsakyti
tai dabar HAAS nebeklius..klius RP ? :D
bravo30
| 02/19 20:56 Atsakyti
tobulai Klonavo masiniuka

Nepatenkinti tai wiliams haas alfa ir alfa turi
kart
| 02/19 20:38 Atsakyti
fnatic
02/19 20:27

Klausimas ar šita kopija nėra identiška važiuoklė, nes kopija vizualiai nereiškia kad bus gera ir praktiškai. Kažkuriais metais ir Red Bull labai panašų į Mercedes priekį turėjo, bet tai jautėsi kad yra kopija. O čia Strollas pamokėjo babkių, nusipirko klientinę važiuoklę, kuriuos yra uždraustos ir galvoja suvažiuos jau nuo pirmų bandymų. Reikėjo ant šito praėjusių metų Merso dėti pernai metų Force India sparnus, detales, o į lenktynes atsivežti Mercedeso viską ir būtų praėję, o dabar jiem ragas - garantuoju, nes jei neuždraus šito bolido - leis dalyvauti, tai tuoj pernai metų Ferrarių bus daugiau ir Toro Rosso pernai metų Red Bulliu taps.

Iš nuotraukų, tai važiuoklė identiška :)
kart
| 02/19 20:38 Atsakyti
McZapas
02/19 20:28

Lyg ir Mclaren viena iš komandų

Tai turbūt ir skundžias pagrinde tos, kurios dėl 4-tos vietos pretenduoja kovoti.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas