Varžovai: „Toro Rosso“ pašėlusiai greiti

Varžovai: „Toro Rosso“ pašėlusiai greiti
logo 2011 Kovo 03 d. 12:20, Getty Images
Iki šių metų „Formulės-1“ sezono pradžios likus mažiau nei vienam mėnesiui, vis dažniau diskutuojama apie komandų pajėgumus bei jų galimybes gerai pasirodyti. Jau ne kartą buvo paminėta, jog „Red Bull“ ir „Ferrari“ ekipos kol kas atrodo stipriausiai. Tačiau kuo toliau, tuo daugiau pilotų atkreipia dėmesį į „Toro Rosso“ komandos demonstruojamą formą.
Šveicarijos dienraštis „Blick“, Faenza (Italija) mieste įsikūrusios ekipos bolidą STR6 jau spėjo pakrikštyti „nuostabiu automobiliu“.
Barselonoje (Ispanija) vykusių bandymų metu Jensonas Buttonas išreiškė nuomonę, jog „Toro Rosso“ ekipa atrodo stipriai ir kol kas demonstruoja itin gerą formą.
Panašios nuomonės yra ir brito komandos draugas Lewisas Hamiltonas. „McLaren“ piloto manymu, „Renault“, „Williams“ bei „Force India“ šių metų sezonui paruošė gerus bolidus, tačiau „Toro Rosso“ yra pašėlusiai greiti ir gali labiausiai nustebinti.
Pastarosios ekipos bandymų metu užfiksuoti laikai nepraslydo ir pro Fernando Alonso akis, kurio teigimu, Faenza mieste įsikūrusi komanda šiemet žengė didelį žingsnį į priekį.
Barselonoje vykusių bandymų metu, tris dienas iš keturių, „Toro Rosso“ pilotai finišavo pirmajame trejete.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Lukas Povilaitis 0
2. smicas 0
3. Aurimas8908 0
4. molinis_e 0
5. Aušrius Kučinskas 0