Vilniaus ir Kauno gatvėmis judės karinė technika

Vilniaus ir Kauno gatvėmis judės karinė technika
logo Balandžio 17 d. 09:52, Pexels

Gegužės 6–8 dienomis Vilniuje ir Kaune vyks Lietuvos kariuomenės pratybos „Perkūno bastionas 24“. Pratybų metu bus treniruojamasi vykdyti ginkluotųjų pajėgų vienetų, karo komendantų ir valstybės bei savivaldybių institucijų, įstaigų ir organizacijų bendradarbiavimą ir sąveiką mobilizacijos bei karo padėties metu, taip pat turto rekvizavimą ir komendanto valandos paskelbimą. 

Pratybose dalyvaus ginkluotųjų pajėgų vienetai, valstybės bei savivaldybių institucijos, įstaigos ir ūkio subjektai.

Pratybose bus patikrinta Vilniaus ir Kauno regiono valstybės bei savivaldybių institucijų, įstaigų ir organizacijų pasirengimas vykdyti mobilizacijos ir priimančiosios šalies paramos teikimo užduotis.

Pratybų metu Vilniuje, Viršuliškėse ir Paneriuose, vyks karinių vienetų judėjimas ir policijos reidai. Kariai kartu su šauliais treniruosis vykdyti teritorijos kontrolę ir be policijos, stabdys tik pratyboms numatytą transportą, taip pat vykdys kai kurių objektų apsaugą.

Tam tikroje teritorijoje bus skelbiama komendanto valanda. Aktyvūs veiksmai numatomi tamsiu paros metu, todėl gyventojai nepatogumų dėl organizuojamų pratybų nepatirs.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1504
2. mantioras 1504
3. Tadas Misevičius 1499
4. Giriby 1482
5. Tadux15 1472