„Visa Cash App RB“ džiaugiasi Y. Tsunodos pažanga

„Visa Cash App RB“ džiaugiasi Y. Tsunodos pažanga
logo Gegužės 12 d. 16:00, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Prieš sezoną buvo manoma, jog Danielis Ricciardo dominuos prieš komandos draugą Yuki Tsunodą. Visgi, kol kas situacija yra priešinga ir geresnius rezultatus rodo būtent japonas. Pastarojo pažanga yra patenkinta „Visa Cash App RB“. Pasak ekipos vadovo Laurento Mekieso, Y. Tsunoda po žingsnį į priekį deda kiekvienais metais.

„Yuki šiemet žengė didelį žingsnį. Teisybės dėlei reikia pasakyti, jog po žingsnį į priekį jis deda kiekvienais metais. Tačiau žingsnis, kurį jis žengė dabar, tarp trečiųjų ir ketvirtųjų metų, yra tiesiog milžiniškas. Jis visuomet buvo vairuotojas, kuris pasižymėjo greičiu, tačiau dabar jis šioje srityje dar labiau patobulėjo.

Be to, jis tapo lenktynininku, kuris gali visą savaitgalį nedaryti klaidų – nuo pirmosios treniruotės iki lenktynių pabaigos. Tą mes matėme Australijoje, taip buvo Japonijoje ir, tiesa sakant, iki to labai nedaug trūko Majamyje.

Jis tikrai žengė didelį žingsnį ir manau, kad jis toliau gerins rezultatus, jei mes, sunkiai dirbdami, sukursime tam reikiamas sąlygas. Mums tikrai labai imponuoja jo darbas.

Jis taip pat daug geriau tvarkosi stresinėse situacijose. Kinija buvo geras pavyzdys, kai jis viską įvertino labai racionaliai. Jis tikrai yra labai svarbi mūsų dabartinės sėkmės detalė ir, kaip matote, jis tobulėja ne tik automobilyje, bet ir už jo ribų“, - kalbėjo L. Mekiesas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1504
2. mantioras 1504
3. Tadas Misevičius 1499
4. Giriby 1482
5. Tadux15 1472