„Visa Cash App RB“ vadovai gyrė D. Ricciardo (3)

„Visa Cash App RB“ vadovai gyrė D. Ricciardo
logo Kovo 30 d. 08:00, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Danieliui Ricciardo sezono startas kol kas klostosi sunkiai. Australas per pirmąsias trejas lenktynes dar nėra iškovojęs taškų ir kaip ne kartą pabrėžė pats, laukia automobilio atnaujinimų. D. Ricciardo teisti nelinkęs ir jo atstovaujamos „Visa Cash App RB“ vadovas Laurentas Mekiesas. Jis sako, kad komandos užduotis suteikti savo sportininkui tokį automobilį, su kuriuo jis jaustųsi patogiau.

„Tiesa yra tokia, kad mes turime jam suteikti tokį automobilį, kuriame jis jaustųsi patogiau. Australijoje Yuki turėjo automobilį, kuriame jautėsi patogiau nuo pat pirmosios treniruotės. Danielis gana patogiai bolide jautėsi, tikriausiai, tik nuo kvalifikacijos. Jaučiame, kad jam gana patogu buvo ir pačiose lenktynėse.

Išties jis Australijoje buvo toks pats greitas, kaip ir taškų pelnę vaikinai. Taigi, būtume kovoję dėl taškų, jeigu būtume turėję padoresnę starto poziciją. Tai yra pozityvus faktas, kurį galime parsivežti namo – Danielis tikrai turėjo stiprias lenktynes, nepaisant to, jog startavo iš galo“, - kalbėjo L. Mekiesas.

„Visa Cash App RB“ generalinis direktorius Peteris Bayeris taip pat giria D. Ricciardo:

„Manau, kad jis kažkiek neteisingai interpretavo duomenis. Realiai mes matėme daug teigiamų dalykų. Kvalifikacijoje Danielis vėl atrado savo tempą. Jeigu penktadienį, jis būtų galėjęs įveikti dar vieną ratą, tuomet viskas galėjo būti kitaip. Esu tikras, kad kvalifikacijoje jis būtų patekęs į pirmąjį dešimtuką. Todėl turime atsiremti būtent į tai.

Natūralu, kad sekmadienį pradedant iš galo yra sudėtinga, ypač tose trasose, kur yra sunku aplenkti. Atvirai kalbant jis atliko gerą darbą ir mes žinome, kad galime remtis duomenimis, kuriuos jis parodė Australijoje“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
bsjdn
IP: 0a3af92 | 03/30 10:40 Atsakyti
Visada guodzia pries atleisdami 😀
Grigeo
IP: dea40b1 | 03/30 11:00 Atsakyti
bsjdn
03/30 10:40

Visada guodzia pries atleisdami 😀

Tai, kad jis visiskas snipstas. Visi blogi, komandos blogos bet tik nej is. Gales tuoj myzt i bata
Alphas
IP: 2370222 | 03/30 10:58 Atsakyti
Kuris aukščiau - vadovas Mekiesas ar generalinis Bayeris?
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983